Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utánoz, és miért viselke...

Miért utánoz, és miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
A sogornommel egy jó ideje nem beszélünk. Meg pedig ennek az az oka ,hogy nagyon sűrűn itt volt de nem csinált semmit és 10-12 órán keresztül csak ült és nézett ki a fejéből. Nos. Én ezt meguntam és le...sztam, úgy csináltam mindent mintha itt se lenne,csak hogy ő ezt nem nézte jó szemmel, ha jöttek hozzánk mások is és beszélgettem velük az sem tetszett neki, mert hogy vele miért nem. Most is elég sűrűn jön ,de nem szólunk egymáshoz csak kint ül a teraszon és néz ki a fejéből. Sőt a párom hoz sem szól semmit egyszerűen érthetetlen ez a viselkedés. A mi nap meg kérdeztem tőle,hogy kér e egy kávét és rémülten azt válaszolta hogy igen. És tegnap azt vettem észre,hogy ugyan úgy kötötte össze a haját mint én,ugyan az a fülbevaló csak más szinben és a cipője is dettó ugyan az csak más színben. Miért viselkedik igy? A párommal már volt is kisebb vita emiatt,de elmondtam a véleményem meg ertette, viszont azt mondja hogy nem tud vele mit kezdeni, szerintem nem akarja megsérteni
2019. szept. 5. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem százas az biztos. De ő nem dolgozik vagy hány éves anyósod hogy 10-12 órákat csak úgy üldögél nálatok?
2019. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Velem egy idős és a sógornőm! Én gyesen vagyok itthon a kisfiunkkal,de vele sem foglalkozik,sőt ha szól hozzá inkább le se tolja.
2019. szept. 5. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
hat ez kattantxd
2019. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj nem rosszból de neki van valami betegsége? mármint mentális?
2019. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Magányos, vele nem foglalkozik senki. Valószínű erősen zárkózott is, ezért nem tudtál vele beszélgetni. Ha ilyen nagyon nehezen fog feloldódni és elkezdeni beszélgetni.

Az is lehetséges, hogy már korábban is levegőnek nézték a saját családjában is, ezért is lett ilyen.


Vagy mentális baja van.

2019. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Régen beszéltünk volt közös téma,de ő az esett a ló túloldalára és megszűnt minden. Olyan is volt már, hogy korán reggel,itt ült a teraszon,és nem is szólt , teljesen meg ilyedtem mikor még lattam egy fejet 😅. Nagyon furcsán lát dolgokat is. Olyan meg gondolatlan, csak a kis maga világában él.
2019. szept. 5. 13:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Az hogy van e olyan baja ,nem tudom,de rendes vizsgálaton sosem volt még, állítása szerint vert se vettek tőle még soha
2019. szept. 5. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok valahogy rávenni egy orvosra nem rosszból de kitudja mikor kattanik be teljesen. vagy ha nem vevő rá mondjátok meg neki hogy nem akarjátok többet látni és rendőrt hívtok ha idejön. Tudom kegyetlenül hangzik de már csak a gyerek érdekében is kéne valamit intázkedni.
2019. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!