Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mentális betegség? Miért...

Mentális betegség? Miért viselkedik így a haverom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom és mostmár bele zavaradotam. Szvl...pl mikor szülinapom volt felköszöntött és utánna rögtön elkezdte mesélni h koncerten volt és stb. És nekem ugy jott le h csak ezert koszontott fel h elmeselje.

Aztan van mikor hivasban egyik pillanatban azt ecseteli milyen jo volt a nyaralas es h a barataival milyen jot ittak. Aztan egy fordulat es rogton azzal jon h mennyire maganyos.

De azt se tudom hova tenni h rohamom volt es elkezdtem sirni es felhivtam aztan mondta h neki is ilyen meg ilyen rossz mikozbe en bogtem es rogton a sajat bajara iranyitotta a fenyt.

Ezek nem egyszer tortentek meg hasonlo esetben. Viszont emelette lehet vele jot beszelgetni es poenkodni.


Sztetek ez miert van? Valami mentális betegség? Ha igen akkor mi lehet?

Mit tegyek h ez valtozzon?

Szeretem de ez igy nem igazan mehet tovabb.



2019. júl. 27. 17:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és elég sokszor szokta mondogatni, hogy ő nem fél semmitől ami szerintem nem igaz.

Szerintem fél az őszinteségtől és saját önmagától is. Elég furán hangzik de én így látom.

2019. júl. 27. 17:19
 2/3 anonim válasza:
100%
Lehetseges,hogy a "baratai" nem igazan a baratai. Lehet,hogy o keresi jobban a tarsasagukat,de nem jon erre ra. Es ezert mondja a sajat problemait es elmenyeit neked,mert nincsen kivel megbeszelnie
2019. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is van egy ilyen barátom. Általában csak azért ír rám, hogy elmesélje hogy mi történt vele, vagy épp mit vett. Gyakran dicsekszik.

Ilyenkor úgy teszek mint aki nem figyel rá, órákkal később írok vissza neki.

Kényszeres dicsekvés.

Nem tudom ez mire jó.

2019. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!