Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, ha egy énekes...

Mit jelent, ha egy énekes kiszemel magának a közönség soraiból?

Figyelt kérdés

Szituáció : az énekes kiszemel magának egy lányt és hozzá énekel, reagál a szívecske mutatásra, és folyton előtte áll és együtt énekel vele, mosolyog rá és figyeli.

Miért van ez?

Keresnek egy biztos pontot akivel azonosulni tudnak, vagy miért van az, hogy sokszor egy személyhez énekelnek?

Én személy szerint nem ismerem az énekest, de ez történt velem. Más lánynak nem is reagált, de nekem nagyon sokszor.



2019. szept. 5. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Semmit. Csak gondolom VIP vagy kiemelt jegyed volt, ezért próbálta neked feldobni az élményt. Csak a pénzedért tette.
2019. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Egy percig se hidd, hogy szerelmes lett beléd és így vallott neked holtodiglan-holtodiglant. :D
2019. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Két dolog lehet:


1- Amint meglátott, azonnal beléd szeretett, és azért csak neked énekelt, mert nem volt bátorsága feleségül kérni, de így adta tudtodra, hogy más nő számára többé soha nem létezik.


2- Minden buli alatt ezt csinálja, aztán reméli, hogy az adott csinos kislány buli után megvárja őt a hátsó kijáratnál, és nem csak közös fotót akar majd, hanem a kiemelt bánásmódtól elvarázsolva még aznap elé is térdepel.


Szerinted melyik valószínűbb? Én a kettesre tippelek. Tudom, a te énekesed nem olyan, ő egy szent... de én már csak ilyen cinikus vagyok.

2019. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, h nem lett szerelmes belém, ez abszurd. Ilyen nem létezik. Arra voltam kíváncsi, hogy miért csinálják ezt.

De én is arra tippelek, hogy csak a vip miatt. Viszont több száz vipes volt.

És most kifejezetten igaz, hogy ő nem olyan. A többiek is mindig piszkálják, hogy ő miért nem visz soha senkit magával.

2019. szept. 5. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát... pedig az a legvalószínűbb, hogy az egyik kommentelő második variációja az igaz. Egy koncerten megszólalt az énekes: "I want a blowjob, who'll be the first?" Mire elkezdtem ugrálni és szívet mutatni a kezemmel, mire rámmutatott, és mondta, hogy "you. :D Nem érdekel, hogy miről volt szó, én akkor is azt hittem, ott halok meg örömömben. :D Nyilván nem volt semmi ilyesmi, "csak" összeérintettük a kezünket úgy, hogy ő turnébuszban ült, én meg kint álltam, és az ablakon keresztül. Akkor is az volt életem legjobb koncertje. (Alex Gaskarth, All Time Low)
2019. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!