Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kondizós, edzős férfiak!...

Kondizós, edzős férfiak! Nektek milyen alkatú nő tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
Abszolút nem az az elképzelésem, hogy mindneki egy félét mond, sőt, pont az érdekel, mennyire oszlik meg a vélemény/ízlés.
2019. szept. 5. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például nem tetszenek a vékony nők,sem akiket lent látok a teremben,nekem a husi csajok jönnek be,számomra őke testesítik leg a nőiességet.


[link]

2019. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyen pár plusz kiló, de formás összhatással. (A pár plusz alkat és magasságfüggő. Volt már 100 kilós barátnőm is.)
2019. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a telt és duci nőket kedvelem a legjobban, 10-20 kg felesleg az ideálom. Egyébként a vékony és az enyhén sportos alkat is tetszik. Alapvetően nekem az a legfontosabb, hogy a nő jól érezze magát a bőrében, és a súlya ne jelentsen komoly veszélyt az egészségére.
2019. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vékony,formás,feszes.
2019. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szintén rendszeresen edzős, láthatóan izmosabb, de nem testépítő jellegű nőket is preferáljátok? Olyanokra gondolok, akiknek még megmaradt a nőies forma, mégis van combja, bicepsze.
2019. szept. 5. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Lehet, de a testalkat normál keretek közt számomra sokadlagos, külső tekintetében inkább az arcot tartom fontosnak.
2019. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze,fitneszes női alak jön be,kerek hátsó,feszes test,nőiesen izmos.
2019. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5


#1-es vagyok,engem kifejezetten taszít.A testépítő csajokról nem is beszélve.

2019. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sportos, karcsú testalkat. Nem kell kigyúrtnak lennie, de azért végezzen valamilyen testmozgást rendszeresen, és legyen ennek látszata is.
2019. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!