Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az egyetemet végzett vezető pozíciójú emberekről, akik lelőtt véres vadakkal/állatokkal pózolgatnak zöld ruhában vigyorogva?

Figyelt kérdés
Sajnos csak privátban linkelhetem az egyik ilyen illető profilját (persze ha érdekel valakit) és azt gondolom, hogy elképesztően bicskanyitogató és remélem egyszer ők is úgy végzik, mint a szegény állatok.

2019. szept. 6. 12:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Vadászok..
2019. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
ugyanazt, mint a 8 általános, gyári munkás, piros ruhában pózolókról. Az orvvadászat bűn, de normális mértékben vadászva igenis finom az őzike. Jó kis vadpöri nyamm :) Ettől független aranyos állatok, kedves kis pofijuk van. :)
2019. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Én minden iskolázottságtól, egzisztenciától függetlenül rühellem a vadászokat. Olyannyira, hogyha valakiről megtudom, hogy vadászik, onnantól kezdve minden vonalon törlöm az életemből.
2019. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem csak egyetemet végzett és vezető beosztású emberek csinálják ezt. De szerintem ez nem büszkeség hanem szégyen. Büszke akkor lehetne ha egy szép fotót tudott volna "lőni" az állatról ami vidaman élne tovább.
2019. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Én nem szimpatizalok az allatgyilkosokkal. Az még oke, h vadaszok meg minden, de az, h pózolnak veluk, az mar tiszteletlenseg!
2019. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem csak egyetemet végzett és vezető beosztású emberek csinálják ezt. "


Tipikus úri hobbi, szóval baromi tévedésben vagy. Egy átlagembernek a távolban sem lenne rá pénze.

2019. szept. 6. 13:07
 7/23 A kérdező kommentje:
És szomorú, hogy lepontozzátok azokat, akik ellenzik az állatok gyilkolását. Grat-grat. 👏
2019. szept. 6. 13:09
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
Én nem ellenzem, nem támogatom, mégis lepontoztak. Az én véleményem, őszintén felvállalom. Ha nem tetszik, nem kell a kérdést feltenni/elolvasni!
2019. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
Ez a helyzet semmiben sem különbözik attól, mintha egy érettségizett, egy szakmunkás vagy ha egy 8 általánossal rendelkező személy csinálná ezt. Ugyanúgy elítélem, ha hobbiból csinálja valaki. A végzettsége, munkája teljesen mindegy.
2019. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Ha te ekkora állatvédő vagy és ennyire ráérsz másokkal foglalkozni, akkor remélem, hogy a faluban minden hétvégén disznót vágó Pista bácsiékról is így fröcsögsz. Ja és ugye húst sem ettél még soha életedben? Ha igen, akkor sajnos te is csak egy “mocskos állatgyilkos” vagy közvetett módon.
2019. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!