Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok már olyan szinten...

Voltatok már olyan szinten idegesek valamin, hogy?

Figyelt kérdés

... szállt már el az agyatok valamin annyira, hogy asztalracsapás, felordítás stb. helyett már csak a csendet halljátok magatok körül és esetleg a könnyetek is kicsordul?


Én az előbb húztam fel magam nagyon durván és egy szó nem tudott kijönni a számon, csak elkezdtem halkan, hang nélkül sírni.


2019. szept. 6. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ha nagyon ideges vagyok, a falat ütöm. Már meg se fájdul.
2019. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt elég sok ember csinálja.

De inkább kézzel, mint fejjel...

2019. szept. 6. 14:21
 3/6 Metionin ***** válasza:
Én sosem csapkodok és nem is ordítok ha ideges vagyok. Ellenben van az a düh-szint, amikor rám jön a sírás. Egyébként szomorúság miatt nem szoktam sírni, csak ha felhúznak. A felhúzás ilyen esetben az a típusú, amikor random neked esnek, te próbálod mondani az érveidet de beleordítanak és nem engedik hogy megvédd magad. A tehetetlen düh, amikor legszívesebben tíz körömmel esnék az illető torkának, de mivel az agyam tudja hogy ezt nem tehetem meg, ehelyett sírással reagál.
2019. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. És utálom, mert nem az jön le belőle, hogy felcsesztek, hanem h gyenge vagyok meg érzelgős.
2019. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor nem hagyják hogy megvédjem magam egy vitában és nagyon dühös leszek nálam is előfordul hogy elsírom magam.
2019. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam. Sírni érzelmi megingás miatt szoktam, de ha dühös vagyok, nem fojtom el. Káromkodom, ha tehetem akkor odaverek egyet-kettőt, ha meg már nagyon nem bírom cérnával akkor igyekszem akkorát ütni hogy fájjon. Addig is a fájdalomra koncentrálok és nem a haragomra. De ha még ezt a szintet is túllövik az ingerek, akkor hirtelen jön a váltás és egyszerűen elengedem. Szó szerint ledobja az agyam a szíjat, és nem vagyok hajlandó többet idegesnek lenni miatta. Ott hagyom a bánatba az egészet, vagy csinálom tovább a dolgom. Ez utóbbit a munkahelyemen heti egyszer legalább elérik, szóval van benne rutinom.
2019. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!