Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hogyan sikerült megnyug...

Nektek hogyan sikerült megnyugodni, ha idegesek voltatok, aggódtatok?

Figyelt kérdés

Lassan három hete vagyok kételyek között, hogy megmarad-e a terhességem...

Vérvizsgálatokon, uh-kon, hüvelyi uh-kon vagyok túl, és senki nem tud semmi biztosat mondani.

Tudom, hogy ha aggódom, nem segítek a dolgokon, de egyszerűen nem bírok másra gondolni...most is görcsben van a gyomrom, várom a következő véreredményt, du megyek a dokimhoz...


2016. márc. 21. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"senki nem tud semmi biztosat mondani."


Ezt hogy érted?


Baj történhet 6 hetesen, 20 hetesen, de akár szüléskor is. Teljesen felesleges indok nélkül aggódni...

2016. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ok nélkül aggódom. Először nem láttak semmit uh-n, már akkor azt mondta a doki, hogy vagy kései fogantatás, vagy méhen kívüli, várjunk egy hetet. Vártunk egy hetet, semmi. Két véreredmény, hcg nőtt, nem duplázódott. Be az ambulanciára, itt a pofámba vágták szemrebbenés nélkül, hogy elhalt. :( Másnap vissza a saját dokimhoz, azt mondta, vagy el fog halni, vagy csak kései fogantatás, de nem kizárt még a méhen kívüli sem. Eltelt két nap. Ugyanez. Ma megyek ismét. :(
2016. márc. 21. 09:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi baj van? vérzel? vagy hogy érted, hogy senki se tud biztosat mondani? lehet, hogy nincs is terhesség? vagy hány hetes vagy? 8?


egyébként mi egy hónapig vártuk az amniót és az eredményét, hogy kiderüljön, meg kell-e szülnöm a magzatot halva. aztán kiderült, egészséges, 2 hét múlva elkezdtem vérezni, 1 hét para, kiderült, csak a folyásom mart fel.


szóval: sehogy, mi beleőrültünk. már 2 hete itt a gyerek, de a gondolataim fele minden reggel az, hogy tökjó, hogy nem vagyok már terhes.:)

2016. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, közben írtál.:/ sajnálom! szurkolunk!
2016. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor délután már biztosabbat fogsz tudni. Próbálj megnyugodni. Minden jót!
2016. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. bárcsak...
2016. márc. 21. 09:17
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerencsére nekem nem volt ilyen, de én mindig pozitívan álltam mindenhez.

Arra gondolj, hogy ami van, az már megvan, az idegességgel nem lesz jobb, csak rosszabb. Ha elhal, az ellen sem tehetsz (azaz amit tudsz megteszel, hisz dokitól dokiig jársz).

Ha minden rendben, akkor meg csak rontasz az idegességeddel.

Ülj le egy csendes szobában, vagy inkább feküdj le, és tedd a kezed a hasadra. Koncentrálj a picire, és "beszéld meg vele", hogy ti nagyon várjátok, nagyon szeretnétek, úgyhogy mindennek rendbe kell lennie, és te nagyon vigyázol rá.


Talán ez megnyugtat kicsit.

És állj úgy mindenhez, hogy rendben lesz minden. (Ha baj van, "ráérsz" akkor ideges és szomorú lenni, ha már kiderült, és biztos)

2016. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. márc. 21. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Pozitívan kell gondolkodni és próbálni elterelni magadat valamivel a témáról. (igaz majdnem lehetetlen, de próbálni kell!!)
2016. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi. Talán biztosabb, hogy méhen belül van, de még nem tudjuk, hogy egészségesen fejlődik-e... :(
2016. márc. 21. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!