Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van màs is aki annyira nem...

Van màs is aki annyira nem szeret dolgozni hogy azon gondolkodik inkàbb meg kéne halni?

Figyelt kérdés
Nem akarok szenvedni semmi értelme. Csak gyàrba tudok menni betanitott munkàra. Mivel nem vagyok okos sose voltam az, suliban is mindig buktam gondjaim voltak. Nem tudok tanulni. Nincs hozzà eszem. Szóval jobb munkàra esélyem sincs, még érettségim sincs. De ha lenne az se érne szrt se szerintem. Nem akarok gyàrba jàrni összevissza meg szenvedni, ràadàsul visszahúzódó vagyok szóval még könnyen belémköt a sok fsz. Mi értelme élnem? Màr tiszta depressziós vagyok ez miatt. Ami valahogy lehúzza az agyam vagy nem tudom hogy fogalmazzak. De még hülyébb lettem. F

2019. szept. 6. 18:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Ràadàsul a munka is nagyon nehéz mindenhol. Konkrétan szuperhôsnek nézik az embert és vagy 2-3 ember munkàjàt kell csinàlni. Összevissza ugràlni meg minden, nem embernek való ez.
2019. szept. 6. 19:00
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát igen, ma már az érettségi kalap szamócát sem ér, legfeljebb arra jó, hogy továbbtanulj. De önmagában csak az asztal billegését lehet vele megszüntetni.
2019. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Aki gyári munkán kívül nem talál más munkát az tényleg életképtelen. Nekem sincs érettségim mégsem gyárban dolgozom betanított munkásként. Voltak olyan ismerőseim akik 8 általánossal eltudtak helyezkedni. A gyári munka csak a bénáknak való.
2019. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: A gyártást támogató mérnökök nevében köszönöm.

És a munkások nevében is, akiknek meg te köszönd meg, hogy van smart tv-d, telefonod, wc papírod, konzerv kajád, kocsi a feneked alatt és még sorolhatnám.

Szívesen.


Mondjuk az is igaz, hogy hozzátok hasonló embereknek semmi keresnivalója ott. Akkor jobb lenne a színvonal is.

2019. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek dolgozni,de gondolkodni sem, az életet sem tudom értékelni sajnos,én most el kezdtem edzeni aztán ki megyek az idegenlégióba, dolgozni ott is kell elég keményen de legalább nem kell gondolkodni sokat mert ők teszik helyettem, ami sokak szerint nem jó, de legalább megtanulom értékelni az életet és találkozom új emberekkel.

21F

2019. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Itt nem a végzettségeddel van baj, hanem a hozzáállásoddal.

Ha nem teszel semmit a jövődért, akkor sosem lesz jobb.

Sok ismerősöm van akik nem szerezték meg az érettségit és még gyár közelébe se mentek.

Szobafestő, targoncás, asztalos lett belőlük.


Bármi lehetsz, rajtad múlik.

2019. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Én is gyűlölök dolgozni, így kijöttem külföldre, és megpróbálok összeszedni annyi pénzt, hogy utána tudjak indítani egy vállalkozást, vagy nyitni valamit, hogy a magam ura legyek.
2019. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
24 éves lány vagyok, gyárban dolgozom és kifejezetten szeretem.. Ilyen is van :) Előtte vendéglátásban dolgoztam, na az sokkal rosszabb volt, oda nem mennék vissza semmi pénzért. Sokan azt gondolják a gyári meló a legalja munka, pedig igen csak nehéz lenne az élet, ha ezek a melósok nem lennének.
2019. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!