Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az egyik új férfi kollégám...

Az egyik új férfi kollégám egyfolytában irkál nekem messengeren. Alig ismerjük egymást, ráadásul a párjával együtt jöttek ide dolgozni. Mégis miért gondolkodik egyfolytában rajtam?

Figyelt kérdés
Szinte minden másnap rám ír, holott van itt egy csomó barátja, engem alig ismer, túlzásnak tartom, hogy egyfolytában velem " foglalkozik" Hát itt a párja is...nem hiszem, hogy csak barátkozni szeretne.

2018. jún. 8. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem válaszolsz neki

2. Letiltod

2018. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy megy ez. Ezen a munkahelyen sokan dolgozunk és nem lehet letiltani mindenkit aki egy kicsit kellemetlenül viselkedik velünk.
2018. jún. 8. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak ne válaszolj rá és majd abbahagyja.
2018. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor finoman közlöd vele,hogy nincs esélye nálad.

Még az elején tudatosítani kell vele,hogy nem akarsz tőle semmit,mert később nehezebb lesz lekoptatni.

2018. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Mégis miért gondolkodik egyfolytában rajtam?"

"Szinte minden másnap rám ír"


Nagyon unhatod magadat...

2018. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én unhatom magam? Nem igazán.. Reggeltől estig dolgozom, és egyetlen szabadnapom egy héten a hétfő. Miért gondolod, hogy nagyon unom magam?
2018. jún. 8. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

"ráadásul a párjával együtt jöttek ide dolgozni. Mégis miért gondolkodik egyfolytában rajtam?"


ehhez kéne fotó rólad és a párjáról, hogy ezt eldönthessük...

2018. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

az üzeneteit továbbítsd a párjához,


utána kiderül mi is a kolléga szándéka...

2018. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én udvariasan válaszolnék, de mindig visszautalva a párjára. Pl. ha megkérdezi, hogy vagyok, mit csináltam a hétvégén? Válaszolok, és visszakérdezek: és a barátnőd hogy van? TI mit csináltatok hétvégén? Esetleg meg is jegyezném: olyan aranyosak vagytok együtt.

Ha van pasid, mindig beszélj többesszámban (itt voltunk... ezt csináltuk, stb.) Hátha észreveszi magát.

2018. júl. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!