Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan képes azt mondani...

Hogyan képes azt mondani valaki reggel 6-kor, hogy el van b. va a napom!?

Figyelt kérdés
Apámról beszélek. Borzasztó, hogy mennyire negatív ember. Ha valami nem úgy sikerül elsőre, ahogy Ő akarta, ahelyett hogy megoldást keresne, elkezd csapkodni, káromkodni.
2019. szept. 8. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Biztosan meglátott téged, és azért mondta.
2019. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Bal lábbal kelt fel.. Rosszul kezeli az idegrendszerét...
2019. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem te váltottad ki ezt belőle?
2019. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Apám is ilyen 5 körül mindig fent van és számára akkor lehet produktív, sikeres egy nap, ha kb. a lehető legkorábban nekiáll a munkának. Ha később kezdünk neki bárminek akkor már ideges, hogy nem végzünk időre, meg azért van a nehézség, mert későn álltunk neki meg ilyenek.

Amíg nem kell emiatt boltba/üzletbe menni valamit venni, addig elviselhető, amúgy nagyon kiakad.

2019. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért, ha reggel negatívan indul az bizony tud kihatni az egész napi kedvedre.


Nekem volt olyan reggelem, hogy 40 percet vártam az autós kollégát a mínuszokban. Ráadásul nekem időre kellett a lakehlyemtől távolabb lévő megadott helyszínre érkeznem, ő viszont késett majd 30 percet. Marhára nem volt jó kedvem, de a melőba menet szembetalálkoztam a plátó szerelmemmel és olyan fantasztikus napom lett, mint még soha. Na ennyit erről.

(azóta a férjem ez a plátói szerelmem)

2019. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Reggel ötkor arra ébredtem hogy a feleségem hozzám bújik. Erre nagyon beindultunk már éppen belekezdtünk volna egy kis párnacsatába mikor berohantak a gyerekek a szobánkba. Annyi lett a reggeli hancúrnak. Na ezután mondtam én hogy jól indult a reggel.
2019. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!