Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves lányom reggel 5kor...

3 éves lányom reggel 5kor megreggelizett majd 8körül elkezdte mondani hogy fáj a szeme és nem akarta kinyitni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Utána el is aludt. Arra gondoltam biztos szúr neki mert fáradt ugye. Aztán 10kor felkelt sírva hogy fáj és nem bírja konyitni. Na akkor is átmostam neki meg langyos vízzel borogattam. Utána mentünk orvoshoz de az orvos csak délután van. Jó akkor elmentettem addig a számát. Majd indultunk hazafele egyszer csak megszólal a lányom hogy anya lát én. Mondom nem fáj? Azt mondta nem. Aztán azóta semmi baja. Azon agyaltam hogy egyedül öblítőt váltottam az ágyneműknek lehet attól? A szemén már semmi nem látszik. De azért elviszem orvoshoz max hazazavar.
2018. jún. 29. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy az ágyneműtől volt.

Szerintem csak belement valami. Akár egy szempilla is nagyon tud fájni.

2018. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jún. 29. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!