Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs pénzük soha, mástól...

Nincs pénzük soha, mástól várják. Miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Az ismerősi körömben van egy nő az élettársa meg 3 gyerek. Nem az én barátaim, de van hogy úgy adódik, ők is ott vannak, ahol éppen mi. Ha pl. strandra megyünk szó szerint kinézik az ember szájából a kaját, utcai rendezvényeken szintén. Ha társaságban vagyunk akkor (nem sajnálom) de tömik magukba a kajat/italt, mint ha muszáj lenne, mert az ingyen van. Telefonjuk az szinte minden alkalommal más, ócska 30-35 ezer Ft-os, de mindig új/használtan veszik. Cigire, 150 Ft-os sörre mindig van pénz. Egyébként mindegy lenne a ruha minősége, de mindig koszosak, illetve zsir/olajfolt van a ruhán, stb. ami nem abból ered, hogy nem mosnak vagy ilyesmi, de igénytelenek. Engem ez a “együnk, mert ingyen van“ mentalitás felháborít. Miért nem vesznek maguknak normális chipset, üdítőt, mogyorót a sok sz*r telefon meg ilyesmi helyett ha ennyire szeretik? Volt, hogy ismerősöm által mi mentünk hozzájuk, de akkor mindenből a legolcsóbb volt, amiből nem igazán kért senki, ezért ott nem is éreztük jól magunkat. Ha főzésről van szó, náluk kimerül minden a legolcsóbb fagyasztott elelmiszerből. Tehát 1500 Ft bol náluk van egy kiló sultkrumpli, egy kiló "fasírt", üdítő. 1500 Ftból degeszre eszik magukat, amivel szoktak is dicsekedni, hogy ez még az milyen olcsó volt.

Egyébként nem keresnek rosszul, gyárban dolgoznak. 170-180 / fő + pótlékok + a gyerekek után amit kapnak (8 általánossal)!

KB. összesen annyit visznek haza havonta, mint mi a párommal,még nem vagyunk jómódúak sem, de semmiből nincs itthon a legolcsóbb, sőt törekszünk a minőségre. Mindig van itthon kaja, üdítő, nassolni való, és megtakarítás is. Ők miért képtelenek erre?


2019. szept. 8. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na, már nem is fűtenek. Minden nap 1 kamukérdés, mindig más kategóriában.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2019. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már törölték is, kedves előttem szóló.
2019. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az jó, mert többen jelentettük. Én caak azt nem értem, hogy egyes unatkozó felhasználókat miért nem lehet végleg törölni innent. Tök jó lenne ez az oldal, ha nem lenne kb 5 ügyeletes idióta.
2019. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!