Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az azunokatesomnak van 4...

Klau 26 kérdése:

Az azunokatesomnak van 4 gyermeke 3 1apátót 1 mástól. Na most azt az egyet nem nagyon viselik meg a kérdésem az hogy hogyan tudnám át venni a gyámságot?

Figyelt kérdés
Nem bá tják semmi ilyesmi de nem kap semmi olyan szeretetet minta többi az anya nem is szeretné megtartani szabadulni akar
2019. szept. 2. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy.
2019. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy, mire föl? Szép is lenne ha bárki elszedhetné más gyerekét...
2019. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Szegény utolsó gyerek. Remélem, , nem ő lesz a család mártírja, aki kuzinod körül ugrál.


Kb. olyan szinten a béka segge alatt van a gyermekvédelem Orbanisztánban, hogy csak akkor veszik el a gyerekeket, vagy akkor sem, ha büdösek, tetvesek és 5 évesen tele van a szájuk szuvas foggal.

2019. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"azt az egyet nem nagyon viselik meg"

Ez mit jelent?

2019. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4es: szerintem a kérdező arra gondolt, hogy nem nagyon tűrik meg. Csak a tűrés szó nem jutott az eszébe.
2019. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Hányadik unokatesód az, akinek a négy gyermeke van?
2019. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Szóval ha én gyereket akarok, és ráfogom máséra hogy "igaz nem bántják de szar ott neki" akkor elvehetem azt a gyereket magamnak gyermekvédelem címén?
2019. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

A kérdező azt írja az anyja szabadulna tőle. Nem sima elvételről van szó.


Szerintem ő nem rosszindulatú, hanem megsajnálta a gyereket.

2019. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Tudom mit írt. De volt "szerencsém" olyanhoz aki el akarta venni más gyerekét, mert magának akarta. Szóval az hogy ezt írja, nem feltétlenül jelenti azt hogy úgy is van.
2019. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komoly ok kell legyen ahoz,hogy egy anyától elvegyék a gyereket és gyámnak adják.Meg lehet próbálni,de kevés az esély.
2019. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!