Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emlékeket hagyott...

Milyen emlékeket hagyott bennetek 2001. szeptember 11?

Figyelt kérdés
Hogy éltétek meg azt a napot?

2019. szept. 10. 22:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Semmilyet, 3 éves voltam.
2019. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Barnabas333 ***** válasza:
64%
Én untam, hogy mindenki ezt nézi. És a mai napig sem tudom, hogy az aki szerint Amerika magának csinálta, hogy rátegye a kezét az olajra az igaz-e vagy csak valami dilis össze esküvés elmélete volt-e.
2019. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Iskolában voltam. Jött a hír, hogy mi történt. Összeroppantam, mert a testvérem ott dolgozott. Két napig semmi hírt nem kaptunk róla. Aztán kiderült, hogy vidékre utazott egy barátjához.

Soha nem fogom elfelejteni azt az érzést, amikor azt hittem, hogy a testvérem meghalt.

2019. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

Hidegen hagy.

Nap mint nap születnek s halnak meg emberek.

Szerintem elég az embernek az ismerőseit s hozzá tartozóit gyászolni... Nemhogy idegeneket. Különben minden nap minden pillanatát egy égő gyertya mellett tölthetnéd siratva az elhunytakat.

2019. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8%
Mivel én Magyarföldön élek, távol Amerikától, kb. sehogy. Nem is értem, miért csinálsz ebből most ekkora drámát.
2019. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Amerikának már akkor is nagy volt a pofája, de nem ártatlan embereknek kellett volna meghalni.
2019. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
Szerettem volna egy 3. világháborút, de nem lett belőle semmi. :(
2019. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kb du 4-5 óra lehetett mikor bekapcsoltam atv-t majdnem az összes tv állomáson megjelent ny city felette egy nagy füstfelhővel, ez volt az első kép amit láttam de nem gondoltam, hogy ekkora gáz van ott. Aztan napokig a leomló tornyokat mutatták a tv-ben, 'america under attack' felirattal. Biztos csak veletlen egybeeses, de en napokkal korabban egészen a történtekig valami nagyon erős megmagyarazhatatlan szomorúságot éreztem. Meg kérdeztek is mi törtent velem? Szerintem az egész világot sokkolta az eset, nem véletlenül mondják az ottaniak, hogy volt a WTC előtt és után, mintha új időszámítás kezdődött volna. A jóbarátokban sokszor feltűnik a két torony, biztos mindenkit szíven üt egy pillanatra amikor újra látja.
2019. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jött ki Alicia Keys első videója, erre emlékszem.
2019. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8%

Teljes mértékben hidegen hagy. Minden nap halnak meg emberek, minden héten történnek katasztrófák, minden hónapban ezeket kell hallgatni, és minden évben emlékeztetni kell rá az embert. Még akkor is, ha semmi köze hozzá, mert épp egy másik kontinensen él az egész család.


Igen, ha ott élnék, vagy érintette volna a családomat a dolog, másképp látnám ezt. Így viszont nem tartom többnek, mint egy túlzottan is felfújt dolgot, amire boldog-boldogtalan álszent módon tolja ezerrel a "RIP"-et, és a sírós szmájlikat. Épp elég volna az érintetteknek emlékezni rá.

2019. szept. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!