Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért szeretnek fiúk...

A lányok miért szeretnek fiúk ölében ülni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 14. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Mert leszbik vagy mert szeretik felizgatni a fiúkat.
2019. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1# egy mondatbol all a kerdes de megse sikerult végig siklani rajta és ertelmezni?
2019. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Leszbikus? Első te egy gyökér vagy. Ennyi erővel azt is válaszolhattad volna hogy azért mert szobanövények.


Szerintem csak azok ülnek bele pasik ölébe akik pitsáskodnak. (Már ha nem a párjuk öléről beszélünk)

2019. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na tegyük félre az 1. válaszoló hülyeséget, és a kérdésre válaszoljatok!
2019. szept. 14. 09:34
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Miért akkor miért ülnek bele? Erre kíváncsi vagyok.
2019. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Több oka is lehet. Az egyik ösztönös, ugyanis általában a fiúknak magasabb a testhőjük a lányokénál és ez a meleg érzet nyugalmat ad nekik, nem véletlenül bújós fajta a legtöbb lány. Ugyanitt az erő tesztelése (akár tudatosan/ nem tudatosan) is lehetséges, értelemszerűen ha egy fiú nem bírja el egy lány súlyát, az nem túl vonzó (bár igaz, van akit pont ez vonz).

Lehet ok még, hogy csak szimplán felhívják a fiú figyelmét magukra. De mélyebb indíttatás is elképzelhető pl: az adott lánynak ez lelki feltöltődést jelent, mint másnak az ölelés.

2019. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha nincs hely a buszon akkor így jobban elférnek. De van ennél egy nyomósabb ok is. Vannak ilyen pózok a Káma szutrában. Innentől nem magyaráznám tovább.
2019. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Én nem szeretek és nem is szoktam random fiúk ölében üldögélni.
2019. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Na akik itt válaszoltak, azok nem is tudnák értékelni, ha a bnőjük az ölükbe ülne :-)
2019. szept. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Én imádom, ha egy lány az ölembe ül. Sokkal meghittebb ez, mint flegmaságot eljátszva, púpos testtartásos királynősködő csajokat nézegetni.


Ti meg jöttök mindeféle hülye elemző válaszokkal, hogy testmeleg, meg kilók, meg buszon ülés.

Ezt a hülyeséget :-)

2019. szept. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!