Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az élet szép és jó?

Az élet szép és jó?

Figyelt kérdés

Csak meg kell találni benne azt ami téged boldoggá tesz :-)

Nincs igazam?

Szerinted hogy van ez?


2019. szept. 14. 23:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Hozzáállás kérdése. Én boldog vagyok, az 1# sose lesz az mert meg se próbálja és másokat is megpróbál a saját szánalmas szintjére húzni
2019. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván te is nagyon boldog lehetsz, ha mindig beszólsz másnak. :)
2019. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1# Nem,én jöttem rá,igaz vannak nehézségek amit meg kell oldani de szép dolgok is vannak,csak hinned kell magadban és el érheted az adott célodat.
2019. szept. 14. 23:10
 4/18 A kérdező kommentje:
2#Ennek örülök, én is az vagyok és ez tényleg igaz.
2019. szept. 14. 23:13
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Hogy a te személyes életed jó, az egy dolog. Másnak nem biztos, hogy az.

Ha valakit sorra érnek a tragédiák, annak azért nehezen magyarázod meg, hogy legyen boldog és lássa meg a szépet a szerettei halálában, a lakása leégésében, a munkája elvesztésében és egy lábtörésben. Nem minden az emberen múlik, és van egy bizonyos pont, ahonnan már nehéz felállni.

De örülök, hogy vannak ilyen boldog és bölcs emberek is, mint ti.

2019. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nyilván való,én csak értékelni tudom a kisebb dolgokat is,amim van vagy kaptam legyen az egy apró dolog is akár csak egy mosoly én azt is nagyon tudom értékelni, el tudom fogadni azt hogy nem lehet mindig annyira szuper az élet, de minden napban meg kell tudni találni az örömet, nem szabad sosem szomorkodni, úgy kell felfogni a rosszabb dolgokat mint egy tapasztalat.

Nehéz el engedni akiket szeretünk de ha egyszer el jön az idő akkor el kell engednünk őket, nem sokat tehetünk ez ellen.

Hinni kell saját magadban és tenni kell azért hogy jobb legyen, akár milyen nehéz is az, ha az ember fejébe vesz valamit el tudja az érni csak legyen benne elég akaraterő és kitartás.

Köszi, hidd el nekem ha te is az szeretnél lenni nyugodtan legyél az, sosincs késő változtatni :-)

2019. szept. 14. 23:38
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
70% te jöttél ide ok nélkül negatívkodni, én csak reagáltam és azóta is csak a böszmeséget nyomod. Az élet szép és jó az én szemszögemből vagy a kérdezőéből, akinek nem jó annak nem jó de mindenkinek megvan a maga baja, attól hogy te boldogtalan vagy attól még az én életem lehet jó
2019. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
Meg a lepontozás is a szaréletü vesztesek védjegye, ha már többre nem futja :D
2019. szept. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Ah, szóval azért boldog az életed, mert beszólsz másnak! Így már világos. :)
2019. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem, egyáltalán nincs igazad. A te szemszögedbôl lehet jó, de azt ne állítsd, hogy az élet egy jó dolog. Rengeteg ember örülne, ha inkább meg sem született volna, de nem dobják el maguktól az életet mert lelkileg nem elég erôsek hozzá vagy nem akarnak traumát okozni a szeretteiknek. Az élet egy szar dolog, ennyi.


Persze ez meg csak az én szemszögem, nem kell egyetérteni.

2019. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!