Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha utálok...

Szerintetek gáz, ha utálok olvasni? Mármint szórakoztató regényeket és verseket stb. Szakirodalmat szeretek, illetve filozófiát is szoktam. De nem tudok élvezni olyan irományt, ami szórakoztatásra készült, nekem unalmas.27F

Figyelt kérdés
Amúgy felsőfokú végzettséggel rendelkezem.
2019. szept. 16. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

XD csak annyira, mint hogy én meg Stephen Kinget szeretek olvasni, de a horror filmeket meg utálom...na, ugye? ez sem érdekelt senkit csak úgy leírtam ide...

28N

2019. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

kicsit gáz ez a fura sznobizmus, hogy ki kell írnod a gykra, hogy van egy gagyi diplomád és véletlenül sem olvasol semmit, amihez a pórnép valaha hozzáért, de nem baj.

ha neked most ettől jobb, egészségedre.

2019. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem mostani kérdés már, de jót nevettem rajta, bár egyben kicsit fel is háboritott, szóval előre is bocsi, ha tahó leszek. :) Azon túl, hogy tiszteletben tartom az ízlésedet, szeretném felhívni a figyelmedet arra, kedves diplomás kérdező, hogy nem akarlak elkeseríteni, de szinte minden szórakoztató irodalmi mű rengeteg filozófiai gondolatot, társadalmi problémát, kritikát megfogalmazhat, azon túl, hogy akár konnyesre röhögöd magad az olvasása közben. Éppen ettől zseniális pl. Molnár Ferenc, Shakespeare vagy Moliére.
2020. jan. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!