Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az ha itt valaki...

Miért van az ha itt valaki választ ad egy kérdésre természetesen kulturáltan, a témához kapcsolódva, saját véleményét vagy tapasztalatát prezentálva, akkor ha a többinek más a véleménye akkor lepontozzàk?

Figyelt kérdés
Vagyis azt nyomják, hogy ez a válasz nem hasznos. Az, hogy nem hasznos nem azt jelentené, hogy sértő, kioktató, nem a témához kapcsolódó? Ha egy embernek nem tetszik a másik vélemény, akkor pusztán azért még nem kellene a nem hasznosra nyomnia.... Mert attól még a válasz lehet hasznos, csak maximum neki nincs ínyére. De akkor miért? Ennyire rosszindulatú itt mindenki?
2019. szept. 16. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Múltkor volt egy kérdés, hogy kinek mi a horoszkópja. Leírtam, hogy halak. Le lettem pontozva, mint a sz@r. Tele van az oldal idegroncs, beteg emberekkel. Máshogy nincs mersze bántani az embert, így megtehetik. Azt hiszi a kis cicamálé, hogy meghat, ha lepontoz...
2019. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Ismerős, de hát mit csináljuk. Én már elfogadtam.
2019. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Ne érdekeljen a pontozás, menj, és sétálj egyet
2019. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ezt azért csinálják, hogy nekik több pontjuk legyen összesítésben.
2019. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem engem pontoztak le. Általában inkább csak olvasgatok. de feltűnt hogy például egy egyszerű kérdésre, mint például hogy mi a kedvenc színed, beírja valaki hogy kék erre sokan lepontozzák. :D
2019. szept. 16. 23:30
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
A legtöbb embert bántja, ha a másiknak más a véleménye valamiről, még akkor is, ha semmi tétje nincs a dolognak. És itt ki tudják ezt fejezni lepontozással, ami kicsit enyhíti a bosszúvágyukat, amiért a másik mást mer gondolni. :)
2019. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt is le vannak már pontozva a válaszok, pedig senki nem írt semmi olyat... :D

Hát igen, rengeteg ember jár erre az oldalra, aki órákon át böngészi a kérdéseket, néha befröcsög valami blődséget, lepontoz mindenkit, aztán elégedetten lefekszik aludni, hogy most mennyire kicseszett mindenkivel. :D

2019. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki normális választ adott a kérdezőnek, én mégis mindenkit lepontoztam. Miért? Gonoszságból? Nem, hanem, mert megtehettem, és nem történt semmi. Arra célzok, hogy le kell szarni a pontokat. A hasznos válaszokból tanulni, a többit elfelejteni. Aztán gépet kikapcsolni, nézni egy jó filmet/olvasni egy jó könyvet. SEMMIT nem számítanak ezek a hülye pontok, meg százalékok! Nem leszel tőlük se jobb, se rosszabb ember. Jó éjt!
2019. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen valaki a 6-ost is lepontozta. 🤦🤦


8-as részben egyet értek. Semmit nem jelentenek. De annyi erővel fel is pontozhatsz mindenkit. Azzal, hogy negatívan értékeled a válaszukat azt sugárzod, hogy te magad is negatív vagy és valami nincs nálad rendben. Ennyire erővel miért jössz ide? Csak azért hogy mindenkit lepontozz? Helyette is csinálhatnál valamit?!?!

2019. szept. 17. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!