Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akinek volt már halál közeli...

Kirke kérdése:

Akinek volt már halál közeli élménye, akár saját, akár a hozzátartozója elvesztésével kapcsolatosan, vagy sikertelen öngyilkossági kísérlete lenne olyan kedves megosztani velem a tapasztalatát? Lelkifröccs mániások, hisztérikus válaszolók kíméljenek.

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Én egyszer majdnem megfulladtam egy darab ropiba o.O lehet hulyen hangzik meg minden....de vagy egy oraig kohogcseltem meg minden....rendesen beleizzadtam :)
2013. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elütöttek, és isteni szerencsém volt, hogy nem maradtam ott. A sofőr nem lassított a zebra előtt, pedig már előttem is mentek.. mind1, a lényeg, hogy gyorsan történt, félelmetes volt.. és akkor éreztem igazán, hogy semmi különös nem választ el minket attól, hogy meghaljunk.
2013. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én leestem a bicikliről, amire a mai napig nem emlékszem, úgy éreztem mintha az ágyamban aludnék, mire magamhoz tértem a betonon. Azóta hívő vagyok. Víztől én is fuldokoltam és akkor is volt bennem egy olyan érzés hogy itt a vége.
2014. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én gyerekként egyszer olyan altatót kaptam,amire allergiás voltam és leállt a szívem.Defibriláltak,amikor felébredtem azt hittem,hogy csak aludtam,igaz 4-5 éves voltam.Azóta azt az altatót be is tiltották.
2014. júl. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!