Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetszik nektek a Károly név?

Tetszik nektek a Károly név?

Figyelt kérdés

Tudom régies név, de szerintem nem csúnya! Becézve már másabb, Karcsi, Karcsika, így se rossz, viszont mint Károly elég rangos és tekintélyt parancsoló.

Gondolok híres uralkodókra pl. Károly herceg, Nagy Károly és még lehetne sorolni.

Kinek tetszik, illetve kinek nem?



#rang #név #tekintélyt parancsoló
2019. szept. 17. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Nagyon nem.
2019. szept. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszik és valamiért mindig a karaj jut róla eszembe.
2019. szept. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nincs bajom vele. Nagyságrendekkel normálisabb név, mint a mai tucat divatszarok, amivel a szülők imádják megszivatni a gyerekeiket (Lakatos Nintendó, Kolompár Teszlatrooper, Kalányos Kevincóstner)
2019. szept. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem rossz, de a Konrád még keményebb.
2019. szept. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk egyetlen Károly van munkahelyen. A legnagyobb csökött agyú szamár akit valaha láttam, sajnos vezető beosztásban. Sokan töprengünk azon, hogy tud egyáltalán magától levegőt venni.

Nekem sajnos ő forrt egybe a Károly névvel.

Előtte se tetszett különösebben, most már aztán végképp nem. Cserébe ösztönösen idegrángást kapok a puszta említésétől is.

2019. szept. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Tetszik, mert A, egy idősebb ember jut róla az eszembe; B, valamiért a májpörkölt is; C, nem egy szokványos név.
2019. szept. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Bejön. Egyfajta komolyságot sugall nekem. És kevesen tudják, ősi magyar keresztnév. Becézett formái is jól hangzanak, a viselőjének nem kell miatta szégyenkeznie. Sőt, büszke is lehet rá.
2019. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egészben tetszik. Tényleg olyan nemesi hangzása van. Pl. a külföldi verziója ha jól tudom, Karl is jól hangzik.
2019. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy Károly sem Nagy Károly, csak magyarosítva így írod, amúgy Caroberto.

Stb stb ...

2019. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Legszebb nevek egyike, szóval igen, tetszik
2019. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!