Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetszik nektek a Károly név?

Tetszik nektek a Károly név?

Figyelt kérdés

Tudom régies név, de szerintem nem csúnya! Becézve már másabb, Karcsi, Karcsika, így se rossz, viszont mint Károly elég rangos és tekintélyt parancsoló.

Gondolok híres uralkodókra pl. Károly herceg, Nagy Károly és még lehetne sorolni.

Kinek tetszik, illetve kinek nem?



#rang #név #tekintélyt parancsoló
2019. szept. 17. 01:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyonis, de ne becézd!! :) Max egyébként, de nagyon max szerintem Karesz, de inkább Károly szerintem!!!! :) Vagy lehet még Roy/Roj, vagy Csárli/Charlie:)
2019. okt. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%
*De méginkább kiskorában Károlyka, nagykorában Károly lenne jó szerintem. Valahogy a Károly becézésekor úgy érzem, kicsit ledegradáljuk a nevet. Mert a Károly név tényleg egy ilyen nagyfogú ilyen eleganciát, ilyen igazi, férfierőt mutat, amely tiszteletet parancsol, és a becenevei meg nem olyan szépek, tehát nem annyira tűnnek méltónak hozzá, nem annyira szép, kifinomultak, mint a Károly, nem illenek a Károlyhoz. Úgyhogy én nem becézném.
2019. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!