Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit képzel ez a futár magáról?

Mit képzel ez a futár magáról?

Figyelt kérdés
Jött ma az értesítés sms-ben, hogy délután 3 és 4 óra között jön a csomag. Direkt előtte elmentem elintézni amit el kellett, telefont nem vittem magammal, látom itthon később 2 körül volt egy hívás. De nem gondoltam, hogy a futár lett volna. 3 és 4 között semmilyen futár nem jött viszont. Akkor mi volt az az sms, hogy 3 és 4 között jön a csomag?!
2019. szept. 18. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az sms csak tàjékoztatás jellegű. Jöhet előbb, de jöhet később is. Sok címre mennek egy nap, nem lehet pontosan előre tudni, mikor ér egy-egy adott címre, hiszen jó pár tényező befolyásolhatja. Szerintem ha az ember csomagot vár, akkor a minimum, hogy a telefon a keze ügyébe van.
2019. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet, ha vársz valamit, legalább a telefont vágd zsebre, ha már derogál otthon maradni mindenféle hülye futár miatt.
2019. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
pont ezért hívott volna, hogy otthon vagy-e, mert hamarabb fog odaérni...gondolom meglepő.
2019. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj belőle mert máskor is így lesz. Ezeket az embereket nagyon hajtják, rengeteg címhez mennek egy nap, az utolsó ami hiányzik nekik, hogy valakire várni kelljen/reklamáljon. Ha megoldható rendelj átvételi ponthoz csomagot, mindenkinek jobb lesz, általában olcsóbb is.
2019. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csomagot vársz, és van egy nem fogadott hívásod, hogy nem gondolsz arra, hogy a futár, és hìvod vissza?
2019. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!