Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miféle emberek járnak a...

Miféle emberek járnak a chat.hu-ra?

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen moderáció, ezt ki is használják rendesen. Ha épp nem valami perverz nick-el pofáznak, akkor meg valami undorító dologról beszélnek.

Ez még a jobbik eset, mert a 2 alapszobát* folyamatosan szénné floodolják, évi 365 napban 0/24! Ennek így mi értelme?

Kiskorúak is regelhetnek ide és akkor ezt látják! Mindenki tudja hogy ez a magyar internet legalja egy igazi fertő!


*alapszoba, vagyis sms hitelesítés nélkül csak ezekbe tudsz belépni. A regek nagyrésze ilyen.



2019. szept. 19. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt az oldalt de irigylem őket, hogy munkaidőben ott verik magukat, míg más dolgozik. Sok ingyenélő...

Ne foglalkozz ilyen emberekkel szerintem mert ennyi életük van valószínűleg.

2019. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Én is pont ezért nem vagyok már fent, régebben jobb volt az oldal. 10-15 éve.
2019. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak a Chat.hu ilyen, hanem az egész internet. Vagy 15 éve még tök jó oldal volt, ott ismertem meg 2 barátnőmet is.
2019. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10-15 éve? Akkor még java klienst használt. Ez így nem válasz a kérdésre...
2019. szept. 19. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Én is 15 éve használtam kb. Akkor tök jó volt, voltak szoba találkozók pl kori pályán. Egy csomó barátom lett ott, akiket meglátogattam az ország különböző pontjain és ma is tartjuk a kapcsolatot.

Aztán egyik napról a másikra átalakult és olyanok kerültek fel a reglapodra, hogy milyen az intim szőrzeted meg ilyen beteg szarságok és hirtelen senki se akart már beszélgetni, csak kúrni meg arról beszélni.

Ocsmány egy pöce lett.

2019. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!