Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, aki elgondolkodott...

Van olyan, aki elgondolkodott már ilyenen és véghez is vitte?

Figyelt kérdés

Arra értem elsősorban, hogy nem volt elégedett az életével, valahol saját magával sem, de főleg a környezetében élő emberekkel, történő dolgokkal és latolgatta egy jó ideje már, hogy új életet kezd: pl. nevet változtat, szakállat növeszt és itt hagyja ezt az országot?

Volt ilyenre példa?



2019. szept. 20. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En csak tervezem ezt.
2019. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve huszonèves koromban volt ilyen, de az igazsàg az, hogy ez inkább csak egy tünet, sem mint valós elkèpzelès.

Biztos van akinek ez az út is járható, de ez inkább csak annak a tünete, hogy nagyon nem érzed jól magad, a részben általad is teremtett környezetben.

Később megértettem, hogy én magam is megválogathatom a barátaim éppúgy az életmódomat, és apró, de számomra nehéz lépésekkel kitörtem ebből és egy egèsz jó életet hoztam össze magamnak.

Leginkàbb a saját korlátaimat volt nehéz ledönteni, ami elvezetett ehhez az úthoz. Meglèpni és kikötni valahol máshol még nem a siker, csak egy gyors, valójàban könnyebb lèpès, mert saját magaddal akkor is meg kell birkóznod, idő közben meg rá kell jönnöd, hogy nem biztos a környezet volt minden baj okozója. Mégha az enyèm is rohadt kellemetlen volt.

2019. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlót tervezek, kisebb-nagyobb különbségekkel.
2019. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az új élet igen, külső segítséggel talán folyamatban is van. De azért nem ennyire drasztikusan, mint ahogy vázoltad.
2019. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Volt. A nevemet ugyan nem változtattam meg, de a családommal például minden kapcsolatot megszakítottam 13 évvel ezelőtt. Egész gyerekkoromban bántalmaztak, nem vagyok rájuk kíváncsi. Akkor még csak másik városba költöztem, de azóta már a harmadik országban élek. Mindezt egyedül, magamra támaszkodva, segítség nélkül. Ha valami nem tetszik az életemben, azon mindenképp változtatok. A kényelmes tehetetlenséget és a komfortzónát baromi káros dolgoknak tartom.
2019. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!