Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Uristen annyira felidegesedek...

Uristen annyira felidegesedek az ilyenen. Nektek mi lenne a reakcio? Mit csinalnatok?

Figyelt kérdés

Mikozbe ulok az iskola elott idajon hozzam az osztalytarsam ( fiu) es lelul..

O is mindig koran erkezik suliba..gondolom hogy ne legyen egyedul odajon leul es hat siri csond meg minden..

Eloveszi a telefonjat es melltertos meg tangas kepeket mutat az evfolyamtarsainkrol/ modellekrol/ sztarokrol hogy milyen jo no meg ilyenek......

(Es amugy dagi a gyerek)

Most akkor vegyem elo a telefonom en is es mutogassak kockahasakat neki????

Legszivesebben azt tettem volna...

Mi vagyok en? Nemhiszem el hogy egy lanynak kell kikerni a velemenyet az ilyesmiben, meg mutogatni!

Mit var mit mondjak? Hu de betennem neki ? Vagy mi?

Ki vagyok en? Tok ugy erzem hogy egy fiunak tekint..mert nincs kinn semmit es nem fotozgatom magam meztelenul...ezert en nem vagyok lanynak tekikteve??

Uramisten...


2015. márc. 11. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mi a francnak nem vetted elő és toltad a képébe te is azokat a képeket? Minimum szólhattál volna, hogy vegyen vissza.
2015. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, teljes mértékben és az a kockahasas dolog sem rossz ötlet, vagy egy az egyben mondd meg neki ezt.

Még elképzelhetőnek tartom, hogy haverkodni próbálna, csak fogalma sincs szegénynek, hogy mit kezdjen azzal, hogy nem fiú vagy, de az is lehet, hogy csak szimplán kretén a gyerek.

2015. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, tedd azt, és közbe ájuldozz, hogy mennyire jó pasi, akit épp mutatsz neki. :D


Egyébként egy felszínes, szennymédia által alaposan agymosott lehet a gyerek.

2015. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amugy hany eves? :D
2015. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!