Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Puzsér Róbert...

Szerintetek Puzsér Róbert hímsoviniszta, rasszista és/vagy bomofób?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert többször is azt nyilatkozta, hogy a nyugati kultúrában az több területen is hátrányt jelent neki, hogy fehér, férfi és heteró...
2019. szept. 21. 15:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%
9: Hát ha azt a szimpla mondatot nem tudod értelmezni amit leírtam akkor szerintem itt vége a beszélgetésnek, döntsd el magadba, hogy mi a Puzsér.
2019. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Igen, manapság a fehér heteró férfiak a leggyűlöltebbek, erről nem tehetünk. Választani lehetne én cigány vagy néger lennék.
2019. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

"Mi az, hogy egy néger?"


Szerintem az lehet az alap probléma Puzsérral kapcsolatban is, hogy nem tudsz rendesen magyarul.

2019. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A 44%-os válaszoló valami nagyon szerencsétlen ún. “Attention whore” itt a gyakorin. Szegényt csak szimplán ignoráljátok skacok
2019. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

Szimplán idióta.

Viszont abban van valami, hogy annyira túl van tolva ez a libsi, minden különcöt toló, támogató mentalitás, hogy kb tényleg a fehér, hetero ember (férfi és nő is) kb. utolsó a sorban mindenhol, mert úgymond ez a "normális" (nagyon nagy idézőjelben)

2019. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, te szerintem fogalomzavarban vagy.

Valóban túl van tolva a píszí és kezdünk átesni a ló túloldalára(vagy már túl is vagyunk rajta), és a fehér heterók lesznek a leginkább elnyomva. Ez ilyen, igazából most ez a trend. De attól, hogy Puzsér ezt így fogalmazta meg miért lenne ő rasszista vagy homofób? Tudod egyáltalán, hogy ezek mit jelentenek?

2019. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%

Egyszerűen csak arra akarja felhívni a figyelmet, a maga harsány módján, hogy ha heteroszexuális fehér férfi vagy, akkor lassan bűn hogy megszülettél!

Ezt leszámítva a Puzsér liberális a szó eredeti értelmében, csak amit ilyen cím szó alatt tolnak, az már közelit az elmebetegséghez.

2019. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hetero nőként mondom, hogy egyik sem a három közül.
2019. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#14-es pedig egy "molestful" nekem írogat privátba , hogy kedvel, meg, hogy milyen jó fej vagyok, pedig én nem akarok rá válaszolni :( félek.
2019. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Válaszolhatnál pedig. Nagyon helyes srác vagy
2019. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!