Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti egyetértetek ebben Puzsérral?

Ti egyetértetek ebben Puzsérral?

Figyelt kérdés

[link]


A politikától tekíntsünk el, morális szempontból...



2019. szept. 18. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen jogos.

Érdekes, mielőtt elkezdte volna Berki ezt a fő polgármesteri bohóckodást, nem rémlik hogy valaha is érdekelte volna bármiféle hányatott sorsú ember élete.

2019. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1

Fura, pedig a hajléktalanokról pl. már a legelejétől kezdve úgy nyilatkozott, hogy ők hányatott sorsú emberek, akiket segíteni kell.

2019. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Undorító ba$zki. Egyet értek vele. Miért milyen ember az aki szerint normális dolog fogyatékkal élőket felhasználni?

#2 Nem igazán Berki szociális érzékenysége a téma. Há-há ha mondjuk most hallottam volna életemben először Berkiről és elhinném róla mekkora jóember ő, de meglátnék egy ilyen "kampányfotót" akkor is alapból ocsmány húzásnak gondolnám. Miért te nem? Hogy-hogy nem?

2019. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

@11:50


Mit is tett azóta a hajléktalanokért?

Azzal nem hiszem hogy segíti a hajléktalanokat hogy a tv-be flexel a kamu vagyonával.

2019. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2. Még régen a Friderikuszban kereken kimondta a Berki, hogy Ő vállalja hogy NEM segít az embereken, Ő sosem adakozott, stb., mert hogy Őt maximum az állatok érdeklik.


Amúgy Puzsér írásával alapvetően én is egyetértenék, csak mi van, hogyha egy down szindrómás kifejezetten egyetért ezzel a kampánnyal? Vagy ilyen nincs? Nekik például van szavazati joguk? Feltétlenül kell nekik gyám felnőttként is?

Az a baj, hogy nem értek az állapothoz... De ha mondjuk nincs szavazati joguk, akkor ez olyasmi mintha kisgyerekeket használna kampánynak.

2019. szept. 18. 12:18
 6/12 anonim ***** válasza:

#4

Nem ez volt a kérdés, én csak arra reagáltam, hogy "nem rémlik hogy valaha is érdekelte volna bármiféle hányatott sorsú ember élete".

2019. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#3

Nem igazán értem a kérdésed, Berki egy undorító létforma. Mire vagy kíváncsi pontosan?

2019. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én továbbra is úgy gondolom, hogy még ha igaza is van ebben Puzsérnak, azzal, hogy Berkivel foglalkozik, csak segít neki, hogy vele foglalkozzanak. Celebek meg ebből élnek.
2019. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ez attól olyan mint csecsemőket csókolgatni az utcán, hogy a munkahelyükön történt. Semmi baj nem lenne azzal, ha egy fogyatékkal élő (több fokozata van), Berkivel szimpatizálna, itt az a problémás, hogy a munkaadójuk támogatja Berkit, aki odatolja az alkalmazottait a képre. És nem mint felszolgálót, szakácsot vagy étteremvezetőt, hanem mint fogyatékosokat. Pedig ők ott dolgoznak, a munkájukért kapnak fizetést, és nem azért mert fogyatékkal élnek. Nem tartoznak ezzel a szívességgel a főnöküknek, hogy akárki mögé odaállíthassa őket.
2019. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Balareplitián ha ebben igazad van, akkor viszont a kritika mint műfaj, mint hivatás is halott... Bermire értve.

De szerintem nem feltétlenül van igazad. Nem ez látszik. A kritikusok kisebb-nagyobb mértékben tudják befolyásolni a zene, film, könyv és videójáték ipart is...


Berkire nem megoldás, hogy nem foglalkozunk vele egyáltalán (ahogyan semmire ami már elég kiforrott és nem tetszik), mert vannak támogatói és felületei, így el tud jutni a rá fogékony emberekhez... Nem Puzsér miatt van a tévén.

És az igaz, hogy egy bizonyos szintig ezzel reklámozza is Puzsér Berkit, mert olyan emberek is szembesülnek vele akik eddig nem is ismerték, de akik emiatt elkezdik követni azok valószínüleg sokkal kevesebben vannak mint akik esetleg elpártolnak tőle... És mint írtam Berkinek amúgy is vannak felületei ahol elve sokan kísérik figyelemmel, szóval Puzsér nem oszt, nem szoroz.

Berki valóban a figyelemből él, de nem ebben az értelemben.

Biztos vagyok benne, hogy egy ilyen poszt többet árt neki mint használ.


Oké, hogy az más tészta mert szexuális zaklatási ügy volt, de Havas Henrik is teljesen elrűnt a médiából miután vállalhatatlanná vált.


#9. Ebben igazad van.

2019. szept. 18. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!