Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a hobbid és mennyit keresel?

Mi a hobbid és mennyit keresel?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
A hobbijára inkább költ az ember, nem keres vele.
2019. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

#1

Nem érted, ez két külön kérdés.


Szeretek olvasni, filmezni, mozogni, zenét hallgatni, fotózni, kirándulni.

Kulturális közalkalmazott vagyok, minimálbért keresek.

2019. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Mi ez a sok más zsebében turkáló kérdés?
2019. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

gamer voltam/vagyok, programozó (gamerség miatt alakult)


webfejlesztőként dolgozom, mellette mellékesben a hobbimmal is keresek (játékfejlesztés)

hát mondjuk úgy a fizetésemet, hogy 500 fölötti, de nem éri el még az 1 milliót :) (2 munkával)

2019. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Videójáték, alkoholizálás(erről próbálok leállni)

bérminimum (130ezer)

2019. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Projektmenedzser vagyok egy tech cégnél külföldön, nem írok pontos összeget, de messze az átlag felett keresek.

A fő hobbijaim:

Utazás - hátizsákos, airbnb-s, "fapados" módon. Ha már utazom, akkor próbálok a helyiek nyomdokaiban lépkedni, helyiek által kedvelt helyekre menni, elvegyülni, autentikus tapasztalatokat szerezni. Megengedhetném magamnak a drága hoteleket és hasonló dolgokat, de nekem ezek csak elvesznek az élményből. Nem érdekelnek se a steril hotelszobák, se a puccos, drága éttermek, se a luxusdolgok. Szegénységben nőttem fel, már hiába nem vagyok az, a mai napig feszélyez a puccos környezet. :)

Túrázás - Leginkább a hegyekben, de az erdőket is imádom.

Zene - Dobolok és mostanában gitározni is tanulgatok otthon.

Olvasás - Igazi könyvmoly vagyok, rengeteget olvasok, hetente legalább 2-3 könyvet.

Főzés/sütés - Alapból kikapcsol a főzés, de a kedvencem új receptekkel kísérletezgetni.

Hobbikertészkedés - Fűszernövényeket és pár zöldséget nevelgetek a teraszomon. Ha valamikor elköltözöm és több helyem lesz, akkor nagyobb kertet szeretnék egy kis veteményessel.

Egyébként nagyon szeretek színházba, szabadulószobába, rock/metálkoncertekre és fesztiválokra, tudományos kiállításokra és előadásokra járni, időnként moziba, gasztroturistáskodni és mindenféle éttermeket kipróbálni, de ezek inkább társas programok, mint hobbik.

2019. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorikérdéseken trollkodok.

Sokat.

2019. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Külföldön vagyok egyetemista, emellett egy városbeli kávézóban vagyok pultos. A havi keresetem átszámítva nagyjából 160000 Ft. Emellett írtam már magazinoknak, amik hoztak pénzt, de ez nem rendszeresen, csak akkor van, ha látok egy jó lehetőséget, esetleg felkérnek.


Az alábbi hobbikat űzöm rendszeresen:


- úszás, általában heti kétszer megyek

- írás, ehhez nem kell más, csak a laptopom, és épp egy kiadásról tárgyalok, szóval fog ez pénzt hozni is

- olvasás, havonta két könyvet szoktam venni, többre nincs időm és keretem, de persze az ellenkezője is előfordul

- túrázás, a várost, ahol élek, hegyek és erdők szegélyezik, így havonta egyszer felmegyünk páran túrázni, sátrazni

- utazás, általában pár barátommal elmegyünk amolyan "road trip"-re, vagy stoppolunk, de több külföldi levelezőtársam is van, akik meghívtak már magukhoz

- filmezés, film szakon tanulok, így ez annyira nem meglepő, de a barátaimmal néha összejövünk és forgatunk külön

- fordítás, általában angolt szoktam magyarra, de mostanság egyre többször fordul elő, hogy olaszt fordítok magyarra

2019. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Mi ez a sok más zsebében turkáló kérdés?"


Az oldal anonim...

2019. szept. 25. 12:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Gaming

285000 ft. havonta

2019. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!