Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a kollégiumban közös...

Ha a kollégiumban közös zuhanyzó van elfogadod a kollégiumot, vagy inkább albérletet keresel?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkora különbség van árban a kettő között, hogy nem ezen múlik. Az egyik 10 ezer, a másik meg 150. Össze se lehet hasonlítani.


Aki ki tudja fizetni az albérletet, az általában oda megy, zuhanytól függetlenül. Koliban vannak egyéb dolgok is. Balf****sz szobatársak, zaj, hangos zene vizsga előtt, szobatárs, akinek életvitelszerűen ott él a párja, és előttetek kefélnek, és a többi. A zuhany semmiség.

2019. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy el. Azért mert közös, még egyáltalán nem kötelezö együtt (egyszerre) fürödni. Ellenkező nemű kint vár, ez egyértelmű. Ha bejön egy azonos nemű, akkor nyilván inkább háttal fordul az ember, meg amúgy sem szokás bámészkodni.
2019. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ez a döntő tényező. Az első jól leírta. Ha van pénz egyértelműen albérlet. Ha nincs, akkor koli.
2019. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Csak egy évig voltam koleszos, de a beköltözes után pár hétre rá már egymás előtt borotváltuk a pi.ánkat a csajokkal. Lányok között teljesen nagy elfogadás volt a másik iránt. Türcsiben végigmentünk a folyosón majd visszafele szinten így és a szobában felöltöztünk mintha csak otthon lennénk. Voltak csajok akik néha full pucéran szaladgáltak fürdés után. Pasiknál talán annyiban rosszabb a helyzet, hogy a pénisz akár fel is állhat fürcsi közben, ami majd később kisebb gondokat fog okozni a lakótarsaknál. Legalábbis tudok egy esetről, hogy az egyik gyereknek felállt és erre olyat ravágott a srác akivel fürödtek, hogy menten lelankadt. :D
2019. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Én voltam koliban a császár. 110kg szín izom voltam. Egyedül zuhanyoztam, a csicskák vártak. Szobatársam akkor jött, ha engedtem. A szintemen csend volt.
2019. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Van olyan koli, ahol külön zuhanyzó van?
2019. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
#5 kiálmodoztad magad?
2019. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
100%
8 évig laktam koliban, nem volt opció hogy elfogadom-e. Mivel albérletre nem lett volna pénz, nekem a koli egyenlő volt azzal hogy van hol laknom, tehát nem vagyok hajléktalan. Hidd el, aki tényleg szükséghelyzetben van, az nem fog egy közös zuhanyzón problémázni.
2019. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki ezért nem megy koliba,az egyszerűen nevetséges. De szerintem ez a legkisebb tényező
2019. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden szinten van egy lány és egy fiú zuhanyzó. Szóval ez nem probléma. Máskülönben zavarna, de biztos lehetne jelezni, hogy épp ki van benn.

Egy törülközőben simán végig megyek a folyosón. Van aki köntösben megy. Nem bámulom meg a többieket amikor bemegyek, ők sem engem (feltételezem😅). Meg kell szokni. Amúgy meg mindnekinek van melle és feneke, csak úgy mint egy feje és két karja 🤷🏻‍♀️.

2019. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!