Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lány/nő esetében mennyire...

Egy lány/nő esetében mennyire jellemző, hogy ugyanúgy nézzen ki 21, mint 14 évesen?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem jellemző.
2019. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Én már láttam ilyet. Szerencsés bizonyos szempontból. :-)
2019. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
20 éve ugyanúgy nézek ki. 2 változás van rajtam. Hosszabb lett a hajam és majdnem normálisan sikerült kiszedni a szemöldököm. Nincsenek ráncaim. Ettől függetlenül romdának látom magam most is.
2019. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az egyik általános iskolás osztálytársam mondta, mikor találkoztunk, hogy semmit nem változtam (akkor kb. 22 lehettem, és 14 évesen látott utoljára). Persze ha egymás mellé teszek két képet, azért látni a különbséget, de tényleg nem nagy. Kb. 27 évesen kezdett meglátszani rajtam a kor, de még mindig fiatalabbnak tűnök. A legrégebbi ruháim, amik még jók rám, 12 éves koromból származnak (akkoriban még gyártottak ilyen tartós ruhákat is...), azokban persze még inkább fiatalnak látom magam.
2019. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem jellemző; 14 évesen még gyerek a lány, 21 évesen meg már felnőtt. A tizes évek egy átvezető időszak mind értelmileg, mind fizikailag, így ritka, ha valakinek stagnál a fizikai megjelenése.

Persze mindenre van példa...

2019. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos sokkal többre, mint kellene.. Bár a mai világba ahol mindenkinek csak a külső számít, nem meglepő.. Így legyen esélyem olyat találni aki nem külsőre megy, 10ezerből 1...

18f

2019. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Elég jellemző, ha valaki nem hagyja el magát, és nem változtatja úgy a külsejét, mint egy kaméleon.


Szóval... oké, hogy határozottabbak lesznek a vonások, és pár centit és kilót nő az ember lánya...

De ha nem változtatgatja a hajstílusát, nem festegeti se a haját, és az arcát sem sminkeli jelentősen, továbbá nem zabál többet, mint amit lemozog, akkor elég esélyes, hogy túl sokat ne változzon a külső.


Mondjuk a 14 év még pont az a kor, amikor az ember tényleg nem érte el még se a "versenysúlyát", se a magasságát, de ha mondjuk egy 16-17 éves kort veszünk alapul, az simán hozható nemcsak 21, de 25 évesen is...

2019. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg:

Ha sok éve nem látott (facebookon se!) ismerős felismer, akkor jó úton jársz, ha nem, akkor vagy elhíztál, vagy irtó más lett az ábrázatod...

2019. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ismerek olyanokat, akik alig változtak.

Szerencsére én sokkal jobban nézek ki, mint akkor. Hányok, ha visszagondolok a 14 éves kori önmagamra. Bár nem 21 vagyok, hanem lassan 24.

2019. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
12 éves korom óta egyetlen centit sem nőttem magasságra, és mivel kövér gyerek voltam, kilóban azóta csak kevesebb lettem. Nem szoktak fiatalabbnak nézni, mint amennyi vagyok, régen néztek idősebbnek, szóval mondhatjuk, hogy mostanra értem utol a korommal a külsőmet. Az egyetlen, ami valamennyit változott, az a hajszínem, anno szőkésebb volt.
2019. szept. 25. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!