Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lány/nő esetében mennyire...

Egy lány/nő esetében mennyire jellemző, hogy ugyanúgy nézzen ki 21, mint 14 évesen?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 21:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6os vagyok, ne izgulj, igazi embernek nem a küslő a lényeg! Én visszahúzódó vagyok, ami belsőre van akinek nem jó, nekem az mert ez vagyok én, ezt szeresse valaki. Külsőre nem vagyok vékony, alacsony is vagyok és nem valami helyes, de ez vagyok én, ezt szeresse majd meg valaki.
2019. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Változó, van aki olyan marad de leginkább változni szoktak, egy idő után mindenki változik.
2019. szept. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát... 21 vagyok, és nagyon sokan 14-nek néznek. Ettől függetlenül nem így néztem ki 14 évesen szerintem.
2019. szept. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A mostani 14 éves inkább 21nek tűnik, szóval sokszor nem nagy a változás, talán pár kisebb vonás, esetleg magasság.

Én 14 évesen 160 centi voltam, 21 évesen lettem 170, meg picit erősödött pár vonásom. Viszont most 30 vagyok, de 20 nak tippelek, szóval jól van ez így, igaz vigyázok magamra. Van olyan volt osztálytársam, aki 22 évesen úgy nézett ki, mint aki 40 a tropábbik fajtából. Pl a cigi tényleg öregít, mert van egy 25 éves barátnőm, aki szintén tiszta ránc a szeménél és korosabbnak tűnik.

2019. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26 vagyok, MINDEN alkalommal kérik a személyim alkoholvásárlásnál, dohányboltban, és mindig elmondják, hogy nagyon max 15-nek néznek. :D
2019. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy érted. Én példáulhíztam azóta, de az csak az életmódváltozásom miatt van. Meg talán nőtt a mellem, de igazából 14 évesen már szerintem nagyjából lehet látni, hogy kinek lesz nagy melle, éskinek kicsi, maximum pár millimétert még nő (elvileg 16 éves korig, azt hiszem). Arcra, frizurára uyganolyan vagyok. Másként öltözködöm, és festem a hajam. Szóval ha csak a természetes változásokat kérdezed: az kevés volt, de engem már akkor is mindig idősebbnek néztek a komomnál, 173 centi vagyok, és gimi elején is ennyi voltam, most meg fiatalabbnak néznek a koromnál. De ha a szándékos változtatásokat kérdezed: egy hajszínváltás, lefogyás, az, hogy elmúlnak a pattanások azért marha sokat tud dobni a külsőn.
2019. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyébként én azt látom, hogy a többség nem sokat változott. A volt osztálytársaim 26 évesek, és aki nem segített rá különösebben, az kábé ugyanúgy néz ki. van, aki inkább csak stílust váltott, ápoltabb lett.
2019. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!