Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Balkezesek, ti ha találkoztok...

Balkezesek, ti ha találkoztok egy másik balkezes emberrel, éreztek valamilyen hirtelen jövő (akár pillanatnyi) szimpátiát a másik fél iránt?

Figyelt kérdés
Olyan érzéshez tudnám hasonlítani, mint amikor külföldön összefutsz egy másik magyarral a tömegben, és egy pillanatra örülünk egymásnak. Vagy ha van egy különleges hobbink és felbukkan még valaki, aki szintén azt űzi és ez egy erős közös tulajdonság.
2019. szept. 27. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz, de nem! :D
2019. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Előző vagyok. Valahogy az a természetes, hogy bal kezes vagyok, talán ezért sem. Mindig meglepődök, mikor valaki kiakad, hogy: Jéé, te bal kézzel iiiirsz? :D
2019. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én alapvetően jobbkezes vagyok, viszont nagyon sok esetben a bal kezem használom inkább, valahogy az kényelmesebb. Viszont írni szinte egyáltalán nem tudok vele, sajnos. Emiatt talán egy kicsit irigylem a balkezeseket, hogy nekik ez is megy (még akkor is, ha elvileg bal kézzel sokkal nehezebb szépen írni :D )
2019. szept. 27. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Magam sem értem mit lehet azon kiakadni, hogy én balkézzel írok, valahogy nekem nem furcsa, hogy más meg jobbal, de mindegy. Viszont, ha balkezes emberrel találkozok én érzek ilyesféle hirtelen szimpátiát, és volt már, hogy más ember is érzett így, ugyanakkor persze voltak tök közömbösek is.
2019. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Én balkezes vagyok, régen nem is figyeltem/fel sem tűnt, ki milyen kezes, de egy jó ideje már figyelem és hamar észre is veszem ha valaki szintén balkezes, én nem érzek végülis ez miatt szimpátiát, csak így magamba megjegyzem, hogy jé, ő is balkezes :D
2019. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Legtöbb esetben észre sem veszem, milyen kézzel ír vagy fogdos.
2019. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kétkezes vagyok. Mindkettővel ugyan úgy csinálok mindent, írast is. Fel sem tűnik ha valaki balkezes. Inkabb az furcsa mások miért nem hasznalják mindket kezüket. Ha valaki mondaná hogy kétkezes vagy balkezes inkabb kicsit hülyének nézném miért kerkedik vele. Sosem szoktam erről beszelni vagy felhívni rá a figyelmet. Nekem így természetes. Nem hiszem hogy különb lennék ettől. Mondjuk azt sajnálom hogy nem rudtam soha kamatoztatni. Pár sportágban előny lett volna. De most már késő.
2019. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én szoktam érezni ilyesmi szimpátiát
2020. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!