Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktátok bánni ha "elcsesztek...

Szoktátok bánni ha "elcsesztek" egy-egy napot?

Figyelt kérdés
Én ezt a mait nagyon el rontottam. tegnap fel 9 kor lefeküdtem, reggel fel 4 kor keltem. aztan fel 10-delig aludtam.:D utánna 2 tol csak xboxoztam este 7 ig:( totál rossz érzés most, hogy nem mentem ki. ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?
2019. szept. 27. 19:36
 1/8 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Nem. Ilyenek is kellenek. Majd a többi produktívabb lesz, ne akadj ki ezen
2019. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen napjaim. Van, amikor jól esik, van, amikor élvezem.
2019. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagyis van, amikor jól esik, van, amikor furdal a lelkiismeretem :D
2019. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Néha kell ilyen nap. Nekem is szoktak ilyen napjaim lenni. Egyébként a legtöbb napom az sietségről,stresszről szól,szóval néha megérdemlek egy ilyen napot.
2019. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam a legtöbb nap sajnos pont ilyen, amit leírtál, de ezen szeretnék változtatni.
2019. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan értelmetlen dolgokat én is szoktam csinálni. Azzal nyugtatom magamat, hogy legalább nem tettem rosszat, illetve más sem b×tott aznap. De ez így nem jó. Eltervezem, hogy másnap más lesz, és ahhoz tartom magamat.
2019. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha nem bánom meg. Kell az ilyen nap is. Én is szoktam ilyesmit, heverészek a hálószobában, olvasok, tévézek egész nap. Na és? Majd bepótolom a tennivalókat máskor (itthonról dolgozom.)
2019. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én jelenleg 2 iskolába járok, pont munkát keresek, de ez remélem átmeneti.

Megdögleni sincs időm, ezért sajnálni szoktam az ilyen napjaimat. Vannak sajnos.

2019. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!