Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktátok azt érezni a...

Ti szoktátok azt érezni a lelketek mélyén, hogy jó lenne, ha valaki jó szorosan és hosszan megölelne titeket, majd a fületekbe suttogná, hogy "most már nem lesz semmi baj, itt vagyok, és vigyázok rád"?

Figyelt kérdés

Nem vagyok súlyosan introvertált, sem antiszoc, sem depressziós, sem ezeknek a keveréke. Elég közvetlen, nyílt és kedves embernek tartom magam, és tartom is ezt az állapotot a hétköznapokban, de sokszor érzem azt, hogy hiányzik a baráti körömből egy ember, akire igazán támaszkodhatok érzelmileg, akire felnézhetek, és aki össze tud kaparni engem a gyengébb pillanataimban, mert sok ilyen van.

Most is itt ülök egyedül a szobában, és az jár a fejemben, hogy milyen jó lenne, ha lenne most itt mellettem egy ilyen ember, aki magához ölelne, csitítgatna, simogatná a fejem, miközben én kisírhatnám, kiadhatnám magamból a sok sz*rt, ami összegyűlt bennem?

Ti nem szoktatok a lelketek mélyén hasonlót érezni?


25/F



2019. szept. 29. 20:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
73%

Újabb privátra:


Először is azt kellene tisztázni, hogy egyáltalán az ilyen ingyen ölelés (tábla köztéren)-hez kell engedély?


Mert nem lenne jó, ha pusztán felebaráti szeretetből bekaszliznának és akkor még a bátorság is kérdéses, mert mi van, ha engem nem akarna senki megölelni??? :D


(Több privit már ne küldjetek, köszi!)

2019. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
30%
Utána kell járni. Amúgy miért nem kedveled a privátokat? Nem akartam ide írni, mert ez nem a kérdésre válasz, így teljesen hasznosnak és logikusnak gondoltam a privátot. Vagy adjak más elérhetőséget? 😃
2019. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok, azt leszámítva hogy én introvertáltnak és depressziósnak érzem magam ellenbe a kérdezővel hasonlóba szenvedek, csak én nagyon és az a személy akire vágyok az egy lány, csak képtelen vagyok megtalálni, mégis segítséget kértem és próbálok nyitott lenni. Azt írjátok neki nem kell privát, akkor lehet neki sem kell segítség. Ez ugyan olyan mint mikor a lányok kiírják senki se foglalkozik velük magányosak, ha rájuk irok foglalkozok velük akkor meg le sem szarják. Felesleges sírás ezek szerint
2019. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem zavar itt. :)


És azért nem privátolok, mert nem ismerkedem és nem akarom levelezgetésekkel tölteni a kommentelésekre szánt időt - még a végén mindenki belém szeretne és ki győzné azt! :D

2019. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
32%
Elég homin hangzik. Én sem ölelésre, sem perverz suttogásra nem vágyom, jobban szeretek én lenni a férfi a kapcsolatban.
2019. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként szerintem mindenkinek jól esik, ha megölelik, akinek meg nem az hazudik önmagának is....
2019. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
76%
Pedig olan jó barátságok születnek még itt is. 😊 Lehet, hogy pont kommentelésre pazarlod azt az időt, ami alatt pár üzenetváltással megismerhetnéd a leendő legjobb barátodat vagy a párodat. 😃 De ha nem akarod, akkor nem.
2019. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
61%
11-es vagyok, utolsó pont ebbe reménykedek én is :) Csak sajnos én nem vagyok ilyen szerencsés mint a kérdező hogy aranyos emberek is foglalkoznának velem ;)
2019. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám fiatal lennél, de ne add fel, még előtted az élet, tele lehetőségekkel. Csak légy nyitott és bátor, és ne veszítsd el az optimizmusod. 😊
2019. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
33%

Ki akar egy ölelést ?


67/F

2019. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!