Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktátok azt érezni a...

Ti szoktátok azt érezni a lelketek mélyén, hogy jó lenne, ha valaki jó szorosan és hosszan megölelne titeket, majd a fületekbe suttogná, hogy "most már nem lesz semmi baj, itt vagyok, és vigyázok rád"?

Figyelt kérdés

Nem vagyok súlyosan introvertált, sem antiszoc, sem depressziós, sem ezeknek a keveréke. Elég közvetlen, nyílt és kedves embernek tartom magam, és tartom is ezt az állapotot a hétköznapokban, de sokszor érzem azt, hogy hiányzik a baráti körömből egy ember, akire igazán támaszkodhatok érzelmileg, akire felnézhetek, és aki össze tud kaparni engem a gyengébb pillanataimban, mert sok ilyen van.

Most is itt ülök egyedül a szobában, és az jár a fejemben, hogy milyen jó lenne, ha lenne most itt mellettem egy ilyen ember, aki magához ölelne, csitítgatna, simogatná a fejem, miközben én kisírhatnám, kiadhatnám magamból a sok sz*rt, ami összegyűlt bennem?

Ti nem szoktatok a lelketek mélyén hasonlót érezni?


25/F



2019. szept. 29. 20:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
36%
Személy szerint én sose voltam optimista, de próbáltam nem feladni hogy majd valakivel tudok chatelni aki megszeret, irtam ki mint a kérdező csak ha rám irtak én levedlettem a bőröm.. persze ritka
2019. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
76%

De igen...

Szimpatikus vagy kérdező.

2019. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
36%
11-es vagyok, látod kérdező te még szimpatikus is vagy másoknak.. Több előnyöd van mint nekem valaha, legyél nyitott, másképp ott végzed ahol most én 18 évesen
2019. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Az ölelés jólesne, a suttogás helyett lehetne sima beszéd, a mondatot pedig kicsit átfogalmaznám: "Most már nem lesz semmi baj, meg tudod csinálni, erős vagy".

A biztatás nyilván jólesne, kinek nem? De a megoldást saját magamtól várom.

2019. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
85%

"Pedig olan jó barátságok születnek még itt is. 😊 Lehet, hogy pont kommentelésre pazarlod azt az időt, ami alatt pár üzenetváltással megismerhetnéd a leendő legjobb barátodat vagy a párodat. 😃 De ha nem akarod, akkor nem."


Arra még nem gondoltál, hogy azért nem akar valaki ismerkedni, mert már van párja?! 😃


Legjobb barát meg csak a mesében van szerintem.


Amióta engem átvágtak a "legjobb" barátok, azóta már jobb ilyen "igaz" barátok nélkül.


Egyébként nem sima kommentelgetés az ittlétem célja, hanem az, hogy segítsek másoknak vagy felvidítsam őket, szóval jobbá tegyem a világot....


Persze, privátban is jobbá tehetném a sok ölelésre várót, de félek, hogy sokan félre értenék, amennyi itt a gyakon a kvapecér meg a ferdehajlamú....


Szóval tényleg köszi mindenkinek és igazából az lenne a legjobb, ha ti mind szerveznétek egy nagy közös ingyen ölelős bulit s máris nem lennétek magányosak....



😊

2019. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ilyet csak a halálom után fogok hallani Istentől vagy Jézustól vagy a halott apámtól, aki odaát vár majd. Ebben az életben nem lesz ilyen sajnos.
2019. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy már nem lesz benne részed? #26-os
2019. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
29%

10-es vagyok, nekem sem lesz részem ilyenben sajnos. A lányok külsőre mennek, a lányok ott is fennakadnak hogy nincs szakmám, vagy ha van köztünk 2 év korkülönbség, nem vagyok olyan tömeggyerek' meg nem bulizás az életem, ez nekik mind kizáró ok. Hogy valamelyik elfogadó legyen, őszinte hűséges kapcsolatot keressen ahol vigasztaljuk egymást ha kell jóba rosszba egymás mellett vagyunk örökre? Na, ilyen lány az amilyen nincs.. És akkor mi fiuk vagyunk a férgek, a sok magamutogató haspólós kihívóan öltöző csitrikről bezzeg nem beszél senki, a kis testükön kívűl mi a szart tud nyújtani az olyan? Nagy l*fszt, szeretni képtelenek, lefekszenek az első szembe jövővel, aki nem olyan annak nagy elvárásai vannak vagy túl egoista, azok a lányok hová tűntek akik szeretnének egy őszinte kapcsolatot ahol 2 ember elfogadja és Mindennél jobban szereti egymást? Na ilyen már sehol sincs szerintem. A fiú tegyen meg mindent, igen? Csak mi irhatunk rájuk, tapasztalatból mondom ha fél óra vonatozásra lenne szükség ők már kisujjukat sem mozdítják az egészért!!

18F

2019. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nem

Sok a problémám, lenne is ilyen ember aki megvigasztal stb

De még neki sincs kedvem elmondani a problémáim

Inkább magamban sajnálom önmagam

Kényelmetlen lenne ha valakinek ott bőgök mint egy kisbaba az meg vigasztal

Ezt nem úgy értem, hogy ha más teszi az fura lenne

Csak nekem nem esen jól, mert olyan sebezhetőnek érezném magam

2020. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
igen néha, soha nem tudtam megbízni másokban, minden problémámat egyedül oldok meg ezért néha jól esne ilyet hallani
2020. jún. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!