Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hordja a fiatal Nő a...

Sirály83 kérdése:

Miért hordja a fiatal Nő a -jobb keze középső ujján az ezüst gyűrűt?

Figyelt kérdés

Egy 30 év körüli Nő ujján láttam, hogy a középső ujján volt a gyűrű. Másik gyűrűt nem láttam rajta az ujjain.


Lányok, amikor Ti a jobb kezetek középső ujján hordjátok a gyűrűt,

annak van esetleg valami jelentősége?



2019. okt. 2. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a jobb kezem gyűrűs ujján van a karika, a középsőn az eljegyzési gyűrű. Most volt az esküvőnk, szeretnénk majd a karikába belevésetni a dátumot. Amíg a gyűrű az ötvösnél lesz, csak a másik gyűrűt fogom hordani, és méretben az csak a középső ujjamra passzol. Amúgy fehérarany, de simán nézheted ezüstnek is.

És van a másik lehetőség, hogy valaki ott szereti hordani a gyűrűt, és a világon semmi jelentőssége nincs.

2019. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen jelentősége sincsen. Sem ezüstből, sem, aranyból. Az ezüst gyűrű nem biztos, hogy ezüst, lehet, hogy platina vagy fehérarany.


Az eljegyzési gyűrűt szokták néhányan a középső ujjon hordani, mert kicsit nagyobbat vesznek, hogy az isők vasfogát (értsd: hízás, öregedés) is bírja.


Van, aki soha nem hord jegygyűrűt, akkor sem ha házas 20 éve, mert nem a gyűrű lététől van ne lététől teszi függővé a hűségét, vagy olyan a munkája, hogy nem hordhat semmifél ékszert a kezén (pl. sebészorvos). Van, aki akkor is fel van jegygyűrűzve, amikor a házastársa már évek óta halott.

Emberfüggő, hogy kinek mi számít.

2019. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
* idő vasfogát
2019. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Én pl alapból szeretek gyűrűt hordani, de a gyűrűs ujjon nem, oda majd egy (két) bizonyos gyűrűt szeretnék csak. :)

Szóval jellemzően középső- és mutatóujjon hordom a gyűrűimet. Semmi jelentősége nincs.

2019. okt. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Igen, leszbikus.
2019. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert a többi ujjamra nagy és ott nem is zavar.
2019. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok még se eljegyezve,se férjnél. Hordok 3 gyűrűt amit más alkalmakra kaptam és szeretem ezeket. Az egyik ezüst a bal kezem középső ujján, a másik kettő meg a jobb kezemen van, mutató (ezüst) és középső ujjon (fehérarany-arany). Semmi jelentősége nincsen. A gyűrűsujjamra én is majd csak eljegyzésit szeretnék.

25N

2019. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét középső ujjamon van sima ezüst gyűrű csak, azokon kívül semmi, mert ha a többi ujjamon lenne, zavarna az írásban.
2019. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége. Ne olvass Bravo magazint, vagy akárhol olvastad ezt a sületlenséget.
2019. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
Semmi jelentősége. Azon szereti vagy arra jó a gyűrű. Én spec. csak a középső ujjamon hordok gyűrűt (eljegyzésit is) mert a gyűrűsujjam töve ferde és egyrészt hülyén néz ki rajta, másrészt zavar. Na meg a középső ujjam is olyan vékony, hogy alig találtunk rá megfelelő gyűrűt, a még vékonyabb gyűrűsre szinte lehetetlen lett volna.
2019. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!