Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy mások...

Volt már olyan, hogy mások büdösnek éreztek, de ti nem éreztetek magatokon semmit?

Figyelt kérdés
Tiszta, mosott ruhákban járok, parfümözöm magam, megvan minden higiénia, de a kollégáim néha mintha össgefintorognának mögöttem, vagy elkezdenének szipogni, köhögni a közelemben, stb... Elég rossz, már nem tudom, mit tegyek 😕 22L
2019. okt. 2. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Volt 😀
2019. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Anyám folyton beugat, hogy büdös vagyok de én eskü nem érzem. Nem tudok ezzel mit kezdeni 🙄
2019. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha parfümözöl, mosod a ruhád, dezodorozol és fürdesz naponta, akkor annyit tudok elképzelni, hogy túl sok parfümöt használsz és azért "fulladoznak". 😅
2019. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb mint en, tobbszori furdes, tiszta ruhak, dezodor, parfum. Mindent hasznaltam mar. Vegul endokrinologushoz mentem, ahol pajzsmirigy beteg vagyok. Kaptam gyogyszert azota nincs panasz.
2019. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztos túl sok a parfüm. Az emberek többsége utálja, és nem is lehet őket hibáztatni érte. Te nem fogod érezni, a te orrod megszokta.

Nem jó pont a túlzásba vitt illatozás se.

2019. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Lehetséges, az ember nem mindig érzi saját testszagát.21F
2019. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is fintorogtunk egy kolléganőtől, aki parfümfelhőben közlekedett. Már hírhedt volt az emeleten.

Volt, hogy valaki bejött a szobába és megkérdezte "Itt járt XY?"

Legalább annyira taszító, mint a testszag.

2019. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak uldozesi maniad van.
2019. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De akkor miért olyanokat mormolnak az orruk alatt, hogy mi ez a szag, meg büdös, meg a szappanos víz csodákat tesz? Nekem ez inkább negatív szagra irányul...
2019. okt. 2. 20:02
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet, hogy inkább veled van bajuk (mármint úgy alapból a személyeddel) és ez csak egy dolog, amivel kötekedhetnek?

Engem a gimis osztályomban utált pár ember és nagyon nem mondanám magam igénytelennek (pl. reggelente is mindig zuhanyoztam, nem jártam koszos ruhákban, a szám se lehetett büdös, mert nem voltak orális problémáim, illetve rendesen mostam fogat és szinte állandóan rágóztam, a lábam se szokott büdösödni, stb.), és mindezek ellenére mégis volt, hogy hallottam, amikor a közelemben voltak, hogy "fujj de büdös van", "érzitek ezt a szarszagot? VALAKI már megint nem fürdött meg", meg ilyesmik. És az az érdekes, hogy rajtuk kívül soha senki nem mondta, hogy büdös vagy koszos lennék, meg semmilyen más módon nem jelezték, hogy kellemetlen lenne a közelemben lenniük..Úgyhogy ha ápolt vagy, szerintem tuti csak cseszegetni akarnak, vagy beképzeled/igazából nem is miatta köhögnek meg szipognak. 21L

2019. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!