Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ereztetek mar magatokon hogy...

Ereztetek mar magatokon hogy a külső alapján ítéltek meg elsőre?

Figyelt kérdés
Én annyira nem értem és utálom ezt! 3 hónapja szültem maradt rajtam bőven súly de ha nincs velem a baba valahol akkor úgy néznek ram mint egy dagadt disznora nemrég egy pékségben előbb voltam ott megis a cicababat szolgáltak ki először. és akkor legyen onbizalmam. Ha babával vagyok akkor persze minden egyértelmű. Honnan veszik egyesek hogy ismeretlenül is a kinézet alapján itelkezzenek. Az első babám után is egyszer leteheneztek úgy hogy akkor mar fogytam is egy csomót szóval nekem épp sikerelmenyem volt.
2012. jan. 15. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Most az a gondod, hogy a cicababát szolgálták ki elsőre? Gondolom, férfi volt az eladó, ennyi. Tény, hogy a jobb külsejűek jobban érvényesülnek. Sokszor készítettek olyan riportot, ahol egy kövér meg egy vékony nő próbált emberekkel kontaktust teremteni, ugyanazokban a szituációkban. Természetesen a vékony lánnyal mindenki elragadóan segítőkész volt, míg a kövér lányt többnyire le se tojták.


Amúgy én is telt vagyok, de én még nem vagyok anyuka. Volt, hogy vonatról szálltam le, előttem 2 csinos lány ment le, a kalauz vagy vmilyen vasúti alkalmazott azoknak segítőkészen nyújtotta a kezét, lesegítette őket, míg mikor én jöttem, félreállt. :D Hát éppenséggel nem kellett volna a segítsége, nem vagyok mamika, hogy fogják a kezem, de baromi rosszul esett...

2012. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felnyírt, piros, zöld, lila és kék tincsekkel tarkított hajam van, csak a kilátszó fülemben 5 lyuk, a másikban 2, zenekaros és Iron Fist stílusú felsőket hordok, nagyon szűk, sötét és szakadt farmerokat, felemás, kopott tornacipőt vagy bakancsot. Mindehhez vagyok 14 éves, persze, hogy érnek előítéletek. Például idén kezdtem a középsulit, néztek rám hülyén, aztán most meg majdnem kitűnő leszek félévkor, most aztán néznek:D

Múltkor is sétáltam haza különóráról, ott ácsorogtak a cicamicák, szegény 80 körüli néni meg cipelte csak a nagy kosarait, én odaugrottam, segítettem neki. Képzelitek, hogy hüledeztek, mind a néni, mind a 'jókislányok'.

Ennyit a külsőről:)

2012. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 /Anita_'94/ ***** válasza:

Engem szinte mindig az alapján ítélnek meg elsőre. Általában úgy érzem, hogy buta, szőke, elkényeztetett, nyávogós, hisztis p.csának könyvelnek el magukban, aki azért ''egy patront megér'', legalábbis ezt vélem látni az arcukon. De remélem csak én képzelem be magamnak ezeket...

Igaz, szőke vagyok és néha hisztizem is egy picit, de csak néha és csak egy nagyon picit :D

De azért van valami abban, amit írsz, mert pl az ellenőr meg se nézi a bérletem, ha rámosolygok, vagy ha meccsre megyünk engem át se vizsgálnak, a barátomat meg szinte levetkőztetik és úgy összetaperolják, hogy már-már féltékeny leszek :D

2012. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!