Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érezte úgy, hogy nem...

Más is érezte úgy, hogy nem tud magának olyan férfit/nőt találni, aki annyira keveset ér, mint ő vagy még kevesebbet?

Figyelt kérdés

Persze minden ember egyenlő, de ha valaki önértékelési problémákkal küszködik előfordul, hogy a társadalmi ranglétra legalján érzi magát.

A munkám során idősekkel foglalkozom, szóval nincs esélyem fiatal lányokkal találkozni. Szabadidőmben gyakran járok kocsmákba, ugyanakkor ilyen helyeket nem találok annyira alkalmasnak ismerkedésre, mivel a nők általában nem mennek egyedül.

Azok a lányok, akikkel eddig barátságot kötöttem mondhatni teljesen kiegyensúlyozottak, felépítették az életüket. Pasi(k), baráti kör, karrier, státusz, mindenük rendben van.

Én csak szeretnék egy olyasvalakit megismerni, akinek én is tudnék segíteni, ahogy én szorultam vagy szorulok segítségre. Egy gyengébbik félt, aki mellett ha nem is többnek érezhetném magam, de én is érezném magam valakinek.



2019. okt. 3. 03:47
 1/5 anonim ***** válasza:
ja, h te nem is tarsar keresel, hanem valakit akin felkapaszlodhatsz? mi lenne, ha inkabb megoldanad az onertekelesi bajaid? mert attol, h te valakit kevesebbnek fogsz latni meg o nem lesz az, igy megint hoppon fogsz maradni.
2019. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most te igazából keresel valakit aki nálad még szerencsétlenebb, és azt gondolod, hogy az ő hátán tudsz majd felmászni, úgy hogy mindezt beburkolod egy cukormázba, miszerint neki segítesz csak?

Egyrészt gerinctelen, másrészt értelmetlen. Olyat keress aki felfelé húz téged, jobb nálad, tanulhatsz tőle stb. Persze ennek meg ott a veszélye, hogy túlnövöd az illetőt, de ilyen gondolkodásmód mellett téged pont nem fenyeget ez a veszély

2019. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy társat akarj találni akivel szerelmet, barátságot, családot élhetsz meg.

Az nem jó kezdő lölet ha egy olyat találsz akit te személy szerint magadnál is kevesebbnek tartasz... nem fogod tudni tisztelni, stb... ha nem hiszed és így alakul, akkor majd meglátod...

2019. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem igaz, hogy minden ember egyenlő lenne, viszont amit írsz lehető legrosszabb indok ez egy párkapcsolatra. Undorító dolog egy nálad gyengébb emberből meríteni az önbizalmad arról nem is beszélve hogy az így elért önbizalom minden, csak nem valós. Végtelenül megalázó, ha azért van veled valaki, mert szüksége van rád és nem azért, mert szeret és egyenlő társnak tart. Az önértékelési problémákra ott van a rengeteg önisremeti csoport vagy egy pszichológus terapeuta.
2019. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 18 éves srác vagyok, és hasonló helyzetbe. Mindegyik lány olyan magamutogató kis hercegnő, és nekem az olyanok nem kellenek egyszerűen túl sok nekem a bulizgatás magamutogatás stb, én csak egy nyugodt, esetleg olyan lelki állapotba lévő lányt szeretnék amilyen én vagyok, nem bulizni meg ilyenek csak lemenni a parkba, végig ölelgetni egymást, kitartani egymás mellett...

18f

2019. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!