Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért köpködnek?

Miért köpködnek?

Figyelt kérdés
Miért köpköd a fiatalok (azon belül is első sorban a kisfiúk) nagy része? Köpködő lányt is láttam már de az ritka, a fiatal tizenéves fiúk meg pár percenként köpnek egyet. Miért?

2019. okt. 3. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sok a nyáluk.
2019. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 21. század lazaságának jelképe a, születéstől kezdve, értelmileg visszafejlődő tizenéves rétegek körében.
2019. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Mert megváltoztak a lányok.

Régebben fütyültek utánuk a fiúk,

ma meg csak köpnek egyet.

2019. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Cigi miatt, meg lazaság, fiús sport...
2019. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

mert cigányok és nem tudják hogyan illik viselkedni

és most ne jöjjön nekem senki azzal hogy nem csak cigány csinálja, de, akkor is ha fehér, aki ilyet tesz az cigány.

2019. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Azt akarják, hogy mindenki messziről lássa róluk mekkora tahók.
2019. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam néha köpni . Bár csak akkor ha nem lát senki . : (
2019. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azèrt mert nem voltak jól szájon verve ököllel csak azèrt semmi másèrt ha meg ilyet látsz szolj rá erèlyesen mèly hangon mèrgesen ha meg vissza mer szolni menj felè kemènyen azt ha ugy van üsd le csak vigyázz kamera ne legyen sehol utánna ha merne vamzerkodni semmit nem fog tudni mondani rollad mert neved semmid nem tudja meg video nincs rolla hogy te odamentèl azt leütötted mondani akármit lehet meg kitalálni másrol hülyesèget addig nem fogják komolyan venni amig bizonyitèk nincs sok sikert 💪🏼😎
2022. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!