Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért köpködnek az emberek...

Miért köpködnek az emberek állandóan?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom annyira gusztustalan ótvar dolog ez, csávókám megy a járdán, fütyörészve, egyszercsak gondol egyet és PFÖ, odacsul egy bazinagy zöld turhát a járdára! Eddig kb. nem volt olyan járda ami nem volt tele köpetekkel, egyszerűen undorító. És NEM csak a dohányosok!

Miért jó ez???



#szokás #köpködés #köpet #zöld turha #járdára odacsul
2014. febr. 25. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

van egy pasi, aki minden reggel elmegy az ablakom előtt, és felébredek rá, ahogy krákog és csulázik egy nagyot. Nem tudom, hogy hogy lehet, hogy pont akkor jön neki mindig, amikor a házunkhoz ér... De tényleg minden nap.


Nem tudom miért jó. Ez olyasmi, mint befingani a buszon. Amikor tudja, hogy 2 megállót megy, de nem venné a fáradtságot, hogy visszatartsa, amíg le nem száll, mert az neki egy pár pillanatig kellemetlenséget okozna, és kit érdekel, hogy 20 másiknak kifordul a bele a buszon, neki ne legyen kellemetlensége.

Ez ilyen önző, primitív dolog.

2014. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A durva része az hogy ezt sokan viccesnek hiszik, míg sulis voltam, ott azon röhögtek ki bír nagyobbat fingani, böfögni, vagy épp messzebb köpni... na de hogy mi volt a jó ebben? Aztán szakadtak rajta mintha valami nagyon vicces lenne.
2014. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
arra nem gondolsz,hogy egészségügyi problémája van,vagy légzőszervi megbetegedése van,pl állandóan felszakad aza köpetes valami,nem gusztusos..de ha egyedül megy,inkább kiköpi,mint hogy lenyelje vagy fulladjon meg? megint más dolog,ha valaki bunkóságból köpköd mint a primitív cigányok,mert azt én is lenézem.szép napot!
2014. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem csak a köpködés a zavaró,hanem amikor köhög össze vissza anélkül,hogy odatenné a kezét,nehogy fel kelljen emelni... Gusztustalan,utána te meg azt a levegőt szívod be.. És kitudja,milyen betegsége van tüdőrák stb...

Undorító,primitív,gusztustalan. Ennyire igénytelenek az emberek,ennyi az egész. Jártam én már külföldön is,de én ott ilyet még csak hallásból se hallottam,nemhogy a saját szememmel láttam. Ott ilyenekért is büntetnek,és az emberekben jobban él a tisztaság fogalma is.

2014. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"arra nem gondolsz,hogy egészségügyi problémája van... inkább kiköpi,mint hogy lenyelje vagy fulladjon meg?"


KÖPJ ZSEBKENDŐBE! A lakásodban is a padlóra köpködsz?

2014. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na látjátok, ez az! Erről van szó!!! A zsebkendőbe nemcsak orrváladék mehet,hanem más is! Amint elindulok a lakásomból,reflexszerűen elteszek egy csomag papírzsepit, mert hasznos lehet, semmi helyet nem foglal, és nem kerül sokba. Ezek meg odaturháznak, odafikáznak a földre, hadd lássa mindenki.


Ezek a WC papírt is kispórolják vajon??? :DDD

2014. febr. 25. 21:18
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem amszterdamban tűnt fel ez,hogy a vigalmi negyedben sötétedés után minden férfi köpköd.

aztán kiderült a titok.

ugye mindenki keféli az örömlányokat egész este,de mivel gumival,aztán nyalják a csaj punciját és ez a gumis utóíz ingerel köpésre.

2014. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
anyád köpköd a padlóra,én nem köpködök SEHOVÁ te lúzer....
2014. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Jómagam csak akkor köpök ha tudom, hogy nem látja senki, és csak oda köpök ahol nem is lesz látható, pl csatornába, vagy repedésekbe, füves részre ahol elnyeli a természet a csulát. A többi ember meg egyszerűen primitív, ahhoz, hogy etikai és esztétikai érzékkel rendelkezzen, és még nagyon hosszú út áll előttük mire beérnek az EMBER szintjére, mert jelen helyzetükben emberszabású állatok. Ez van.
2014. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
Néha van, hogy összesűrűsödik a nyál, vagy ha nádhás vagyok, belemegy a zöld. Ilyenkor nem túl jó érzés lenyelni, a zsepiben tartogatást meg nem szeretem, belefolyik a gatyámba. Ezért, ha muszály köpnöm, igyekszem valami eldugott helyre megoldani, ahol senki nem látja/tnyerel bele, mondjuk egy bokorba.
2014. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!