Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt magukat másoknak...

Vannak itt magukat másoknak nagyon alárendelő, szinte túl kedves emberek? Nálatok is ez van?

Figyelt kérdés

Hogy túl kedvesek vagytok emberekhez, ez valakikből valami okból ellenszenvet vált ki, ami úgy mutatkozik meg, hogy nagyon lenéznek, megvetnek ezért titeket, és ott rúgnak belétek, ahol tudnak.

Egy darabig tűritek, aztán robbantok...

Kb őrjöngés formájában, és elkülditek a ......-ba az illetőt, de nagyon keményen.

És ilyenkor még megkapjátok az idegbeteg jelzőt is.

Próbálok mindenkivel jóban lenni, kedves lenni, kerülni a konfliktust, de valakikhez nem ez a belépő, úgy látszik.



2019. okt. 3. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hasonló a tapasztalatom, azonban amit megfigyeltem, hogy csak az alapvetően bunkó, alattomos, rossz természetű emberek azok, akik előbb-utóbb a jók ellen fordulnak. Különféle okai lehet nek ennek.

Talán fölényben érzi magát, azt hiszi le tud nyomni, vagy a derűs lényed iríggyé teszi (ennek miért nincs soha rossz kedve? Na gondoskodjunk róla), vagy talán a közelállóktol a ridegséget szokta meg, nem ismeri felmások szándékait és ez agresszivvá teszi, stb...lényeg, hogy kimutatja a fogát és onnantól jobb az ilyet teljes mértékben levegőnek nézni. Azért éreztesd, hogy vannak határaid és jobb, ha visszavesz az arcából.

Ha megfigyeled, a normális, rendes emberek nem hülyülnek meg attól, ha valaki kedves... A hiba tehát nem benned van. De jobb kissé hűvösebben indítani, amíg kicsit jobban megismered a többieket.

2019. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én még nem őrjöngtem, de a többi igaz. Nem tudom, hogyan lehetne kialakítani egy olyan életmódot(?), ami nem a szívásról szól.
2019. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#11, köszönöm amiket írtál. :)


Ezért jó a gyk, főleg ez az emberi tulajdonságok kategória, sokszor olyan kérdések vannak, hogy nagyon meglepődöm. És tényleg felülértékelem, hogy jó-e, ha mindenkihez pozitívan, barátságosan állok.

Pedig általában bejön, biztos mindenkit meg lehet törni olyan téren, hogy pozitív maradjon mindenkihez.

Szerintem mindenki társasági életre vágyik, szerető családra, emberekre a közelében. Kivétel nélkül. :(

2019. okt. 4. 05:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!