Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért okoz örömet egyes...

Miért okoz örömet egyes embereknek az, ha másokkal bunkón beszélhetnek?

Figyelt kérdés
És a boltosok, kiszolgáló személyzet (pl. fagyiárus) miért engedi meg magának a bunkó hangnemet, ha egyébként normálisan beszélek velük?
2019. okt. 4. 03:52
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Próbálom tudományosan megmagyarázni, valószínű az aznapi negatív élmények, tapasztalatok előidéznek bizonyos belső vegyi folyamatokat az endrokrin rendszerben, és amíg annak összetétele nem változik, addig fújnak mindenkire, aki él és mozog.

Aztán elgondolkodnak, és megbánnak mindent. De már késő.

A kriminológia is már eljutott oda, hogy nem csak az alkoholos befolyásoltságot veszi figyelembe. Talán eljut egyszer ide is.

2019. okt. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lelki feszültség levezetése ilyen módon...
2019. okt. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Vannak emberek, akik ha megszimatolják, hogy a másik egy cseppet introvertált, akkor elkezdenek felette fölényeskedni, mert azt gondolják, hogy így a helyes.
2019. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy normálisan beszélsz velük? Velem nem szoktak bunkózni.
2019. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Fagyiarus bunko hangon?

Szerintem valahogy teneked van bicskanyitogato stilusod, mert el se tudom kepzelni, hogy az alatt a negyed perc alatt, amig ket gomboc fagyit kimer nekem es fizetek, mifele konfliktusba tudok keveredni vele.

2019. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy normálisan. Mosolygok általában, köszönök, szépen kérek, nem követelőzök, megköszönöm, nem szoktam bunkózni velük, azért azt észrevenném. És nem mindenki bunkózik velem, csak úgy heti 2-3 alkalommal fogok ki egy ilyet.
2019. okt. 4. 09:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugyan már komolyan. Fagyiárus egyszer volt bunkó, azt az egy példát említettem meg. Őszintén mondom, hogy nem szoktam senkivel sem bicskanyitogató stílusban beszélni, mivel eleve nem szeretem a feszültséget és el akarnám kerülni, ezért zavar amikor mégis bunkóznak.
2019. okt. 4. 09:57
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
A kiszolgáló személyzet örül,hogy kitöltheti a mindennapi frusztrációját valakin,te neki csak egy harmincnegyedik f45zkalap vevő vagy aznap,viszont jól jön a kedvességed,mert valószínűleg nem fogsz veszekedni vele,így abszolút fölényben érezheti magát.
2019. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!