Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért írnak a lányok idézeteke...

Miért írnak a lányok idézeteket (vagy inkább életbölcsességeket) a facebookos fotóikhoz?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nincsenek önálló gondolataik.
2019. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Mert attól máris olyan művészinek, sokatmondónak fog tűnni az egész :D És mert azoktól úgy tűnik, mintha ők olyan nagyon bölcs, sokat megélt, érett felnőttek lennének.
2019. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Soha életemben nem fogom tudni kitalálni hogy milyen választ lehet adni ezekre a "Miért csinálják a nők ezt a teljesen hétköznapi/semleges dolgot??? Nem értem...." típusú kérdésekre.

Azert mert ehhez van kedvük? Mert nem akarják csak úgy magában kipisztolni a képet? Mert ha mást írnának oda, akkor azon menne az értetlenkedés? Mit tudom én...

2019. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert szeretik csinálni, szeretnek írni, hát most na. Had tegyék. Vagy most bele fogsz halni, hogy ennyire zavar, vagy mi? Komolyan nem értem néha az embereket.
2019. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert műveletlenek és ostobák.
2019. okt. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
A vicces amikor egy Albert Einstein idézetet rak ki a pucsítós képe mellé. Bmmeg ész!
2019. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ráadásul az idézet nem Einstein-től származik.


"Az interneten látható idézetek hitelességéről mindig bizonyosodj meg magad!"


Einstein

2019. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Látom megjelentek a trollok is. :P

(gondolok itt azokra, akik erre a kérdésre vannak kiakadva)

2019. okt. 5. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
"Az a baj az internetes idézetekkel, hogy nem tudod megállpítani róluk, hogy valódiak e." Petőfi Sándor
2019. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem teszik azt csak ritkán idézőjelbe, mintha övékké lenne : lépj ki a konfortzónádból


(persze ő életébe nem lépett onnan ki, csak akkor mikor a budiban elfogyott a wc-papir és csokis valaggal illegett be a teszcsóba.)

2019. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!