Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell majdnem minden, a...

Miért kell majdnem minden, a magyarságról szóló facebookos postot bűntudatkeltéssel elrontani?

Figyelt kérdés

Csomószor látom a következőt: megjelenik előttem egy írás, és érdeklődve olvasom végig. Már azt kezdem érezni, hogy valami értelmeset tanultam, amikor a post végén kiszúrja a szememet a következő mondat:

"Kíváncsi vagyok, ezt hányan osztják meg!"

vagy

"Kíváncsi hogy ez kap e annyi lájkot, mint a..." - és itt egy a közelmúltban történt népszerű eseményre szoktak hivatkozni.


Mire jó ez? Lassan az embernek kedve sincs az értelmesnek látszó dolgokat elolvasni, mert mindegyik úgy zárul, hogy szar vagyok, amiért nem tudtam róla, vagy épp nem jutott eszembe magamtól a mindennapok forgatagában.


2018. jún. 13. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Érzelmi zsarolásnak hívják. Piti bűntudat keltés hogy kimanipulálják a megosztást.
2018. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző is mondja érzelmi zsarolás.Azt hiszik ettől többen fogják lájkolni/megosztani az adott dolgot. Pedig szerintem nem, legalábbis az ilyeneket csak azért se lájkolom be, mégha egyébként meg is tenném, mert tetszik, vagy egyetértek vele.
2018. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyen hülyeségeket olvasni.


Ennyi, én sem olvasom, mert tök felesleges :D

2018. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!