Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti felvesztek olyan ruhákat,...

Ti felvesztek olyan ruhákat, amiken jól látható logók vannak?

Figyelt kérdés

Ki nem állhatom az olyan ruhákat amiken bármilyen cég logója, vagy valamilyen idióta felirat van (pl. sztreccs nadrágok oldalán látok ilyesmiket nőkön hogy “STAND OUT” vagy nadrágok hátulján piros felirattal hogy “SEXY”, vagy férfiakon kapucnis pulóveren “LEVI’s” meg “SUPREME” meg tököm tudja, természetesen mind olcsó hamisítványok lehetnek, mert akiknek lenne pénze megvenni 8-9.000 Ft-ért az eredeti Levi’s pólót, az általában értelmesebb dologra költi a pénzét)


Hol szoktatok vásárolni, hogy elkerüljétek ezt az élő hirdetőtábla effektust?



2019. okt. 6. 12:26
 1/7 Barackoshányás ***** válasza:
Igen, de csak márkajelzéseset. Ezek általában Adidas cuccok, de nem azért, mert hú de menő, hanem mert ott találok nekem tetsző dolgokat, és sajna láthatóan hirdetik rajta a márkát
2019. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig sokan megveszik a 10 ezres pulcsikat is, a hamisítvány meg nagyon nagy égés. Engem is zavarnak a nagy feliratok, de az apró márkajelzések, logók nem. Szerintem ha ránézel valakire, megnézed az öltözetét, azonnal belehet kategorizálni, melyik társafalmi rétegbe tartozik. Szegényebb, középréteg, vagy gazdag. Nyilván lehet tévedni is, van a csóró gyerek, aki csak márkás ruhát hord, de szerintem simán meg lehet állapítani, ki hova tartozik, vagyakarna tartozni.
2019. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, az ilyen "sexy" meg ilyesmi feliratos ruhákat pedig főleg nagy ívből kerülöm, mert nő létemre nem vagyok túl szép és rajtam kifejezetten nevetséges lenne egy ilyen feliratú ruha. Egyébként mi kifejezetten csórók vagyunk, ezért olcsó kínaikból szoktunk ruhát vásárolni, de én onnan is csak egyszínű alapdarabokat veszek, vagy ha esetleg meg is veszek pl. egy feliratos/képes, logós pólót, akkor is próbálok valami kevésbé nyomit választani választani.
2019. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 8-9000 ezerért szoktam pólót venni,vagy kicsit fölötte.Általában egy apró fém jelzés van,kivéve a kabátomat,de van olyan ruhám is amin nincs semmi.Blue Nature,promod,x-factory,reserved és egy két orsays cucc,warp zone.
2019. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom vele. Turiból vásárolok, mert nem bírom a műszálas pólókat és ott lehet kapni márkás, jó minőségűt.

Inkább a karórával vagyok úgy, hogy nem bírom a hivalkodó hatalmas órákat. Se a hamisítványokat, noname kínaiakat. A legrosszabb melós órám is q&q, de leginkább mechanikus régi órákat hordok.

2019. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5: Én is órás vagyok, általában ez az első amit megnézek valakin


Nyilván az emberek 99,99%-án valamilyen olcsó kvarcórát látok (vagy ami rosszabb, ezek a Daniel Wellington féle divatórák amikre olyan büszkék a viselői, holott gondolom te is tudod mennyit érhetnek), de értek már meglepetések is


Én diákként csak egy Oris-ra tudtam összekuporgatni a pénzem, de apránként össze fog jönni egy Omega Seamaster Aqua Terra-ára

2019. okt. 6. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Van 3 Nike sportmelltartóm, úgyhogy fel. Elhiheted, hogy senkit nem érdekel, hogy kin milyen márka-nem márka van, ahogy engem se, ha valaki hisztizik azért, mert középen virít egy szaros pipa.
2019. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!