Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy minél jobb...

Miért van az hogy minél jobb vagy a másikhoz annál jobban leszar? És miért van az hogy nem érdeklek egyes embereket?

Figyelt kérdés
2019. okt. 7. 05:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek csak érzések. Ha olyan valaki foglalkoztat akit nem érdekelsz, akkor úgy érezheted leszar.


A masodik pontra pedig az a magyarázat, hogy téged sem érdekel mindenki.

2019. okt. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez igy van nem mindenki! de én azokra azokra az emberekre értem akiket kedvelek szeretek vagy birok és ugy érzem hogy már ezeket az embereket nem érdeklem
2019. okt. 7. 06:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen! Nem szabály az, hogy akit te kedvelsz annak is kedvelnie kell... vagy én nem hallottam ilyen Törvényszerűségről...mert nincs is.
2019. okt. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A fix pontért/emberért az életben sokan úgy gondolják " minek küzdjek érte, itt van".


Csak elfelejtik: nem csak megszerezni, de meg is kell tudni tartani ....

2019. okt. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért érdekelnél bárkit is?
2019. okt. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert pl tarskapcsolatban tarsat keresnk nem egy nyalis kutyat vagy potanyàt normal esetben
2019. okt. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Engemet mindig is kihasználtak. Nem tudok olyan emberről akiben egy cseppnyi jó indulat lett volna. Ezért tojok bele mindenbe.
2019. okt. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz embereket hiszel a barátaidnak.
2019. okt. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz környezetben mozogsz!
2019. okt. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!