Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emiatt bedobhat valakit a kit...

Emiatt bedobhat valakit a kit ismerhetek Facebookon?

Figyelt kérdés
Többször írtam be a nevét a keresőbe pl Nagy Balázs. És láttam,hogy ott a profilja viszont egyszer sem mentem rá a profiljára.
2019. okt. 8. 21:01
 1/9 Helpmetoo válasza:

Omg

Èrtelmesebben leírnád???

2019. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Beírtam a nevét többször a keresőbe, de nem mentem rá a profiljára.
2019. okt. 8. 21:06
 3/9 Helpmetoo válasza:
Aha ès ?
2019. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az algiritmust mi nem ismerjük, de elklozelhető, hogy igen.


A másik érdekes klrdls, hogy ha X beírja Y nevét, akkor Y-nak felugrik-e, hogy ismeri-e X-et. Szerintem ez is elklozelhető.

2019. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha rámész a profiljára sem jelensz meg nála. Szóval téged-neki nem fog akkor se bedobni ha napi 100x nézed meg őt.

Viszont!

Ha van olyan ismerősöd aki neki is ismerős akkor meg fogsz jelenni nála előbb-utóbb. Teljesen mindegy mit hogyan állítasz be.

2019. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bár lehet kicsit hülyén fogalmaztam.

Ha te vagy A és nincs ismerősöd - akkor sehol/senkinek nem jelensz meg.

Ha te vagy A és ismerősöd lett B - akkor B minden ismerősének ajánlani fog (ésígytovább)

2019. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy ennyi az egész algoritmus + még azt kifelejtettem hogy ha telólór vagy és be van kapcsolva az fb-nek a földrajzi helymeghatározás - akkor aki a közeledben van - annál is megjelenhetsz.


Attól viszont nem fogsz megjelenni senkinek hogy beírod a nevét, vagy megnézed a profilját.

2019. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es: ezt nem állíthatod teljes bizonyossággal, hiszen az algoritmust te sem ismerheted.


Nekem már jelent meg olyan ember, akivel nincs közös ismerősöm. Én sem mondok semmit, csak azt, hogy sok minden elképzelhető, mert nem ismerjük az algoritmust.

2019. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8


Háát jó. Nem is mondom biztosra, de az tuti hogy egy csaj profilját kb fél évig minden nap megnéztem, és neki mégsem dobott be engem soha. Ezért írtam így.


Amúgy ha valaki profilját te megnézed, akkor őt neked be fogja dobálni (hogy jelöld be) de nála téged nem.


Bár tényleg nem lehet tudni. Mivel ha közben változtatnak ezt-azt bármi lehetséges. Főleg az fb-n 😊

2019. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!