Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nekem kiadja őt Facebookon...

Ha nekem kiadja őt Facebookon "kit ismerhetek"ben, akkor engem is kiad nála?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már napok óta ezen gondolkozok. Van egy srác aki szinte mindig ott van a "Kit ismerhetek" "fül" alatt Facebookon. (És nyilván fontos nekem, és nyilván nem merem bejelölni) az érdekelne ha nálam kiadja őt, akkor engem is kiír nála? Én is ott vagyok a kit ismerehetekben nála?

2018. nov. 6. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha van közös ismerős akkor nyilván van olyan kapocs ami alapján felajánlhat, így van rá esély hogy megjelensz nála (de nem mindegy hol). Ha nincs, vagy nem sok, akkor az is befolyásolja a listában lévő helyezést, hogy milyen gyakran nézed a profilját. Ugyanis ezeket a felhasználókat mindig az ajánlási listák elejére teszi a rendszer, hiszen látja hogy sokszor megnyitod. Ha ő nem nézi a profilodat gyakran vagy egyáltalán, akkor is megjelenhetsz nála a közös ismerősök alapján, de lehet csak a több tíz-századik helyeken a listában.


A rendszer nem jelzi ki senki látogatóit és nem is utal rá semmilyen módon, így hiába nézed sokszor a profilját, attól még nem fogsz előtérbe kerülni nála.

2018. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!