Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért van ennyi...

Manapság miért van ennyi rosszindulatú irigy hamis ember? Regen nem volt ennyi!

Figyelt kérdés

2019. okt. 9. 08:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Régebben talán még több is volt. Gondolj bele. Régebben a kisebbeket, gyengébbeket eltiporták. Nőkkel is úgy bántak, hogy ajjaj... Most is vannak ilyenek, de szerintem kevesebben.
2019. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Régen is volt ennyi, csak nem volt ennyi nyilvános felület, ahol kiderült volna :D
2019. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igazán hasznosak a válaszok! Köszönöm szépen! Igazából azért jutottam el odáig hogy írjak ide, mert az életem során azt tapasztaltam, hogy igazabol bármit is teszek, egyes emberek utalnak, utalni fognak. Ha jó vagy valamiben, akkor azért, ha rossz, akkor pedig azért. Ha elmondid a véleményed akkor azért, ha nem akkor azért és még sok másért....
2019. okt. 9. 09:52
 14/17 anonim ***** válasza:

Régen is volt, nemcsak ma. Amikor azonban az életkörülmények drasztikusan megváltoznak, mindig azt hozzák ki az emberből, ami mélyen belül benne van. Mint a háborúban. A nehéz körülmények miatt lefoszlik a társadalom számára fenntartott álca.


Már egy kisgyerekben is megláthatod a majdani felnőttet: ő még teljesen önmagát adja. Legtöbb esetben tisztán látszik, milyen ember belül.

2019. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
De ez régen is így volt. Nyilván 4 évesen nem tűnt fel.
2019. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Volt, csak nem láttad, és Facebook hiányában nem maradt róla bizonyíték.
2019. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Régen is volt, de most ilyen szelek fújnak "felülről", amire sajnos rengetegen vevők, így sajnos van egy minta, amit követnek.
2019. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!